BIST 1.453
DOLAR 8,57
EURO 10,39
ALTIN 514,22
HABER /  MEDYA

Kalk Gidelim 4.yeni bölüm fragmanı Mustafa Ali istifa ediyor

Kalk Gidelim 4.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 9 Aralık 2017 Cumartesi günü ekrana gelecek olan Kalk Gidelim 4.yeni bölümde neler olacak? Kalk Gidelim 4.yeni bölüm fragmanı ve özeti internethaber'de.

Abone ol

TRT 1'in yeni dizisi Kalk Gidelim yayın hayatına başladı. 3 haftadır yayın hayatına devam eden ve cumartesi günleri ekrana gelen Kalk Gidelim 4.yeni bölüm fragmanı da dizinin yayınlanan son bölümünün ardından ekrana geldi. Peki Kalk Gidelim yeni bölümde neler olacak?

Kalk Gidelim Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Sevilen dizi Kalk Gidelim 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Cumartesi günlerinin eğlenceli dizisi Kalk Gidelim'de Mustafa Ali'nin iflası herkesi büyük bir karmaşanın içine sürükledi. İşte Kalk Gidelim yeni fragmanda yaşanacaklar. Gelin hep birlikte Kalk Gidelim 4.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

KALK GİDELİM SON BÖLÜM NELER OLDU? Hacı Hüseyin, Mustafa Ali’nin iflas ettiğini öğrenmiştir. Babasının durumunu bildiğinden habersiz olan Mustafa Ali, Nurcan’ı birkaç gün daha köyde kalmaya ikna etmenin peşindedir. Seyfettin, Mustafa Ali’den aldığı borç parayı kasaya koyar. Meryem ise Mustafa Ali’nin iflas ettiğinden şüphelenmektedir. Seyfettin’e bunu sorar ancak Seyfettin bunun aksini savunur. İkna olmayan Meryem, bu işin aslını öğrenmeye karar verir. Mustafa Ali, Seyfettin’den kendisini tarlaları ve ahırları gezdirmesini ister. Seyfettin yıllar içinde işleri büyütmüştür, Mustafa Ali’nin hesaplarına göre ailenin kazancı oldukça iyidir. Seyfettin, Mustafa Ali’nin mal mülk üzerinde hak iddia etmesinden çekinmektedir. Mustafa Ali ise babası ile yüzleşir. İflas etmiş ve baba ocağına dönmüştür. Mustafa Ali gerçeği önce Canberk ve Duru ‘ya söylemeye karar verir. Diğer tarafta Meryem, Mustafa Ali’nin her şeyini kaybettiğini öğrenmiş ve Nurcan’a söylemek için fırsat kollamaktadır.

ÖNCEKİ HABERLER
Reza Zarrab'ın oyununa bakın! Bakan fark edince...
Babalar Günü için süper fırsatlar!
Zekeriya Öz'ün yazışmaları deşifre oldu! Erdoğan'ı darbeye...
Bomba gelişme! Zarrab ailesi de Türkiye'den kaçtı!
Asgari ücret 2018 yeni zamlı maaşlar DİSK açıklama yaptı
'Erdoğan vatana ihanetten yargılanacak!' Süleyman Özışık yazdı
Yargıtay FETÖ'nün 7 katlı piramitini çizdi
Müge Anlı Fatma Uyanık bulundu mu son durum ne
CHP'den flaş açıklama: Salı günü yeni bir bomba patlıyor
Erdoğan'dan flaş sözler: Bazı iş adamları...
Yorumlar