Hakan Sabancı Kimdir?

Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı'nın çapkınlıkları ile ünlü oğlu Hakan Sabancı kimdir aslen nereli kaç yaşında?Hakan Sabancı evli mi sevgilisi var mı? Hakan Sabancı özel hayatı ve biyografisi haberimizde. 1991 doğumlu olan Hakan Sabancı, Sabancı ailesindendir. Hakan Sabancı, Densa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı’nın oğlu, Hacı Sabancı’nın ise erkek kardeşidir. Eğitimini Amerika’da tamamlamış olan Hakan Sabancı, futbolla yakından...

Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı'nın çapkınlıkları ile ünlü oğlu Hakan Sabancı kimdir aslen nereli kaç yaşında?Hakan Sabancı evli mi sevgilisi var mı? Hakan Sabancı özel hayatı ve biyografisi haberimizde.

1991 doğumlu olan Hakan Sabancı, Sabancı ailesindendir. Hakan Sabancı, Densa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı’nın oğlu, Hacı Sabancı’nın ise erkek kardeşidir.

Eğitimini Amerika’da tamamlamış olan Hakan Sabancı, futbolla yakından ilgileniyor. Sabancı koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Hakan Sabancı uzun bir süre Aslışah Alkoçlar ile aşk yaşamıştır.

Aslışah Alkoçlar ile 1 yıllık ilişkilerini Ekim 2016’da bitiren Hakan Sabancı’nın adı Hadise ile anılmıştır. Daha sonra bu listeye Didem Soydan, Cansu Melis Karakuş gibi isimlerde eklenmiştir. Daha sonra ise Hakan Sabancı'nın Murat Boz'un eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştır.

Hakan Sabancı Hacı Ömer Sabancı’nın üçüncü oğlunun torunudur.