BIST 1.461
DOLAR 8,27
EURO 10,07
ALTIN 488,76
GÜNCEL

Hadi Özışık'ı çıldırtan terör iddianamesi

İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık, Muş'ta bir savcının İnternethaber.com için hazırladığı iddianameye ateş püskürdü. Savcının İnternethaber.com ile PKK'yı aynı safa koymasının cahilce olduğunu ifade eden Özışık, bu konunun peşini bırakmayacağını söyledi.

İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık, Muş'ta bir savcının İnternethaber.com ile PKK'yı aynı safa koyarak iddianame yazdığını söyledi. 

YouTube yayınında Süleyman Özışık ile birlikte Muş'taki rezaleti değerlendiren Hadi Özışık, şöyle konuştu:

"Muş'ta yaşanan trajikomik bir olayı getireceğim ekranlarınıza. Muş'ta bir kişi yargılanıyor. Savcı, bir iddianame hazırlıyor. Savcının adı bende var. Açıklayarak rencide etmek istemiyorum. Bu savcı birini yargılıyor. PKK'nın güdümündeki internethaber.com diye iddianame yazmış. Bizi ANF isimli PKK'nın sitesi ile bu savcı bizi yan yana koymuş bu iddianamede.

"Kör müsün, sağır mısın?"

Hakaret etmek istemiyorum savcıya. Yav sen kör müsün, sağır mısın? Sen AKP'li misin? Kimsin sen kardeşim? Sen FETÖ'cü müsün de bize, 'PKK'nın güdümündeki haber sitesi' diyorsun. Ben, senden şüphe duydum savcı. Ve bu işin de peşini bırakmayacağım. 

"Cahil savcı!"

Abdulhamit Gül, nereden bilsin böyle bir sivri zekanın böyle şeyler yapacağını. Kars'ın vali yardımcısı, FETÖ'den alındı ve hemen malum medya 'Süleyman Soylu'yu açığa düşüren operasyon' diyor. Yahu bu operasyonun talimatını da bizzat Süleyman Soylu talimatı veriyor.

Bu sitede 55 kişi ekmek yiyor. Sen bu siteyi, orada vatansever bir avukat senin karşısına çıkmasaydı ki hala adını bile bilmiyorum. Beni aradığında şoke oldum. Avukat doğru söylüyor bu iddianame için. Özensiz, adamı sırf suçlu göstermek için laf olsun diye yazılan bir iddianame. Cahil bir savcı."

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Melih Bulu: İstifa etmeyi düşünmüyorum
Bahar Saygılıer'le Gün Sonu
Beklenen itiraf sonunda geldi!
Boğaziçi Üniversitesi Profesörü Ünal Zenginobuz'dan yeni rektör Melih Bulu'ya çağrı
Binlerce kişiyi dolandıran Tosuncuk Mehmet Aydın'ın belgeseli
Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi evinde ziyaret etti
Mehmetçik, Gabar'da 5 teröristi işte böyle etkisiz hale getirdi! İkisi gri kategoride
Melih Bulu Boğaziçi'ne nasıl rektör oldu?
Bakırköylü Balıkçı Serhan, Cem Karaca'ya öyle bir palavra sıktı ki duyanların ağzı açık kaldı
Cem Küçük: Hürriyet, Sabah gazetesinin çakması Sabah varken Hürriyet'e gerek yok
Yorumlar 38 yorum