BIST 1.393
DOLAR 8,44
EURO 10,03
ALTIN 492,61
HADİ ÖZIŞIK / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Kemal Kılıçdaroğlu, nefsine hâkim olacak bir yiğit arıyor!
Savcı Sayan "15 Temmuz darbe değildi" diyenlere ne cevap veriyor ama Her 15 Temmuz'da dışarıdaki FETÖ kaçıkları ile Türkiye'deki destekçileri aynı nakaratı tekrarlayıp duruyor. Kimi "Kontrollü darbe" diyor, kimi "15 Temmuz tiyatrosu" diyor, kimi de "Numaradan darbe" diyor... E tabii bunlara bir çok vatansever cevap verdi ama, Savcı Sayan'ın cevabı eski olsa da cuk diye bugüne uyuyor.
‘SEROK’ kavgasının galibi kim olacak, Bahçeli mi Davutoğlu mu? Aylardır söylüyoruz Diyarbakır anneleri PKK’nın da yardakçılarının da sonunu getirecek. Bunu gördüler, bugüne kadar ettikleri küfürler, hakaretler yetmezmiş gibi, Merkel’in finosu gibi tipler, şimdi de o anneleri dilencilikle suçluyor. El açmışlar Erdoğan’a dilenmişler... Oysa bu anneler dilenmiyor, 700 güne yakındır evlatlarını hem HDP’den, hem de PKK’dan istiyor. Onlar çığlık attıkça evlatlar yuvaya dönüyor, annesine babasına kavuşuyor devletin kararlı duruşu sayesinde.
AK Partili Belediye Başkanı Erdoğan’ın talimatını böyle çiğnedi! Yalanların, iftiraların üstesinden gelmek için, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde, milletvekillerine talimat verdi: -Şeffaf olun, ihaleleri canlı yapın. Talimat güzel, ama uygulayan var mı?
Zülfü Livaneli'nin "TİPİK SÜNNİ" ifadesi ne anlama geliyor? Çok tehlikeli laflar etti Zülfü Livaneli. Deniz Baykal için, "Kürtleri, Alevileri sevmez" dedi. Yine Baykal için, "Tipik sünni" ifadesini kullandı. Zülfü Livaneli İsmet İnönü'ye Bülent Ecevit'e, Deniz Baykal'a saydırıyor ama Kılıçdaroğlu'na laf yok.
Zülfü Livaneli FETÖ’nün geçmişiyle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı FETÖ’yü bir silah gibi iktidara karşı her fırsatta kullanan muhalefet, Zülfü Livaneli’nin GazeteDUVAR’daki açıklamalarına ne diyecek acaba çok merak ediyorum.
Gençlerin ‘Demokrat Amca’sı gençlere yalan söylüyor! “Demokrat amca” yeğenlerine kötülük yapmak bir yana, onların yaşadığı Türkiye’ye kötülük yaptı, yapıyor. Katar takıntısından vazgeçmiyor. Katar takıntısının sebebi ise tabii ki Recep Tayyip Erdoğan.