BIST 4.581
DOLAR 19,97
EURO 21,38
ALTIN 1.249,93
HADİ ÖZIŞIK / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Erdoğan'ın ölmesini isteyen zavallılar! Hastalıklı tipler umudunu herkes gibi fani olan Erdoğan'ın ölümüne bağlamış. Canlı yayındaki o görüntü ve sonrasında zil takıp oynayanlar ne ettiyse köpeğin duası yine kabul olmadı ve maalesef gökten kemik yağmadı. Önce sevindiler, sonra bir hüzün bir hüzün ki sormayın...
HDP, bir iki üç... 6-7 bakanlıkla yetinmeyecek, Kılıçdaroğlu'ndan Türkiye'yi isteyecek! Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğin karşılığında HDP ne isteyecek? Ben size söyleyeyim; hiç bir şey. Evet karşılık beklemeden Millet İttifakı'nın adayına destek verecek HDP... Yeter ki Kılıçdaroğlu seçimi kazansın, İP'i göğüslesin. 15 Mayıs sabahı ne olacak biliyor musunuz, HDP Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Türkiye'yi isteyecek!
Kılıçdaroğlu'nun HDP ile görüşmesi ve Yılmaz Özdil'in sonu İYİ Parti kurmayları HDP konusunda diken üstünde. CHP'liler Akşener'in elini kolunu bağladığını düşünüyorlar ama o iş öyle değil. Her şey yeniden ters yüz olabilir.
Meral Akşener ne istedi, ne aldı? Saadet Partisi'nin kapısındaki "Mustafa Kemal'in askerleri" Meral Akşener ve kurmaylarının kafası karışık. İstifa furyası başlarsa kimse şaşırmasın. Çünkü, İYİ Partililer de, Kılıçdaroğlu'nun HDP ile işbirliği yaptığı, hatta anlaştığı görüşü hakim.
Meral Akşener'in "ihanet"i ve Ersan Şen'in Cumhurbaşkanı adaylığı "5'li çete" İyi Parti lideri Meral Akşener'i "çantada keklik" görüyordu; "biz ne dersek onu yapar" havasındaydılar. Meral Akşener "kolay lokma" olmadığını hem "5'li çete"ye hem de destekçilerine "büyük lokma" olduğunu gösterdi.
Ali Babacan'a bir kez daha aferin! HalkTV'de ayrı, FOX TV'de ayrı konuştu. "Aferin"in karşılığını "gıpta" sözleriyle değiştirdi. Üç dakika delikanlı olmak yerine ne yazık ki "siyasi fırıldak" olmayı tercih etti
Ne oldu "Canan"iyan, "aptal" diyirdin, ne oldu reks elliyirdin! CHP'nin Korsan İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu bir Saraçhane öncesi haline, tavrına, kibrine bakın... bir de Saraçhane sonrası acınacak haline... Küfür ettiği, hakaret ettiği İmamoğlu'nun ayağına gitti, "geçmiş olsun" dedi... dedi ama siz bir de ona sorun nasıl dediğini.