HADİ ÖZIŞIK / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Kars'ta halkın gönlünde hangi aday yatıyor? Kars'ta Ayhan Bilgen hariç tüm adaylarla konuştum. Halkın nabzını yokladım. Ayhan Bilgen'i de aradım ama görüşme imkânımız olmadı. İstanbul'a davet ettim, zor dedi ama yine de gelmeye çalışacak.
Şenol Hoca'ya "Şenol istifa" diyen şerefsizler! Para, pul, dünyevi işler... Türkiye'de büyük olmanın, başarılı olmanın faturası hep ağır olur. O faturayı ödeyenlerden biri de Beşiktaş'tan ayrılma kararı alıp Milli Takım'ın başına geçen Şenol Güneş'tir... Atiker Konya maçının oynandığı gece onun için azaptan başka bir şey değildi.
Doğu Ekspres 'Satılık Şehir' Kars'ı ne hale getirmiş! "Satılık Şehir"di Kars... Yolları çamurdu, binaları yıkık. Esnafın yüzü gülmezdi, siftahsız kapatırdı dükkanını... Şehrin her yeri satılıktı, varlığını satan İstanbul Ankara veya Türkiye'nin bir başka şehrine doğru yol alıyordu. Demirel, "50 milyon lirası olan Kars'ı satın alabilir" demişti. Ben de muhabiri olduğum Kanal 6 adına gittim Kars'a "Satılık Şehir" görüntüsünü çektim, anlattım, memleketimin düşürüldüğü durumu herkese duyurdum... Şimdi ise farklı bir Kars var artık.
CHP Şişli adayı Muammer Keskin'in 'PKK'li kardeş'i Behiç Kılıç'ı tanıyanlar bilir. Küfürlerini esirgemezdi, "PKK'li kardeşler"e ve destekçilerine... Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere, Türk bayrağı ve Atatürk posterinin bulunduğu bir ortamda "Kürdistan" naraları atan "PKK'li kardeş"e...
AK Parti mi yoksa Kemal Kılıçdaroğlu mu panikte? CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Hürriyet'ten İpek Özbey'le konuşmuş. Mehmet Özhaseki'nin Ankara'dan aday gösterilmesini "skandal" olarak yorumlayan Kılıçdaroğlu, Mustafa Sarıgül'e Şişli'den aday olmak yerine Eyüp'ü teklif etmiş! Peki bu skandal değil mi?
Ey belediye başkanları siz kendinize ulaşabiliyor musunuz? AK Parti, CHP, MHP veya bir başka parti... Bu partilerin bayrağı altında halktan oy alan belediye başkanları, seçildikten sonra neden ulaşılamaz oluyor acaba? Bırakın vatandaşı, belediye başkanları kendilerine ulaşıyor mu sizce?
Süleyman Soylu trafik terörüne de savaş açtı! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, en güzel haberi yayalara verdi. 2019 yılı yayalar için üstün geçiş yılı ilan edildi. Bakan Soylu, trafik terörünü bitirmeye kararlı. Alınan karara uymayanlar ağır ceza ile karşı karşıya.