BIST 1.144
DOLAR 8,09
EURO 9,56
ALTIN 495,03
HADİ ÖZIŞIK / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Kemal Kılıçdaroğlu'nu şirketinizde genel müdür yapar mısınız? Aksoy Araştırma Şirketi'nin Türkiye Monitörü Eylül Raporu'nda ilginç araştırma sonuçları var. Cumhurbaşkanlığı için Mansur Yavaş'ın adı geçiyor, Ekrem İmamoğlu'nun oy oranı hatırı sayılır bir oranda. Kemal Kılıçdaroğlu ise listenin dibinde kendine yer buluyor.
Dava mı önemli yoksa kişiler mi? Kim? "İsimsizler Hareketi." DHKP-C'li olanı değil ama... Uyarmasına rağmen, Erdoğan'ın adıyla "racon" kesmeye devam edenler kimse onlar. Ya da Erdoğan'ın adını kullanıp, "Beyefendi rahatsız" diyerek etrafa korku salanlar... 
Kemal Kılıçdaroğlu istedi diye Süleyman Soylu özür diledi! Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nu Süleyman Özışık ile birlikte Youtube kanalımda ağırladık. Metin Feyzioğlu neden suskundu, neden külliyenin yanındaydı...
Fahrettin Altun yalanları ve Aytun Çıray'ın muhalefeti! İBB'nin yıkım kararı ve sonrasında bir biri ardına sıralanan yalanlar. Hedefteki isim aslında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dı... Fahrettin Altun'un yaptırdığı bir şömineyi villa yaparak günlerce kalemlerine çığlık attırdılar. Muhalefet ise bu çığlıklara eşlik etti. İyi Partili Aytun Çıray bunlardan sadece biri.
Tayyip Erdoğan nefreti ve İyi Parti ile Meral Akşener'e operasyon! Suriye'de ne işimiz var diyenler, aslında ne işimizin olduğunu bal gibi biliyorlar. Bildikleri halde, Erdoğan'la katil Esed'i masaya oturtmak istiyorlar. Kendi insanını katleden Esed'i bu kadar sevenlere sorum şu: Mehmetçiğimize sıkılan kurşunlar da mı vicdanınızı sızlatmıyor? Şehide hiç mi saygınız yok bre ey gafiller?
'Düşman gazeteciler' ve CHP'nin CNN Türk kararı! Türkiye büyük bir çığ felaketi yaşadı, 39 insanımız karın altında can verdi. Ülkemizin vicdanlı insanları acı çekerken, ekranlarda boy gösteren "Düşman gazeteciler" ne yazık ki bir kez daha acıdan beslenmeyi tercih etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı sıfatını taşıyor diye, çığ altında kalan Gülşen Orhan'a aşağılık bir iftirayla saldırdılar.
Elazığ'ın 'Kara Murat'ı ve 'Deprem paraları nerede?' sakızı! Elazığ'da devletin nasıl bir rol aldığını milletçe gördük. 45 kişi toprağın altından sağ olarak çıkarıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca depremden bir bilemediniz iki saat sonra Elazığ'a ulaştı. Üç bakan hâlâ Elazığ'da depremzedelerin yaralarını sarıyor.