BIST 10.471
DOLAR 32,73
EURO 35,07
ALTIN 2.448,50
HABER /  SPOR

Futbolda haftanın programı

Bu hafta Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig (A) ve Lig (B)'de yapılacak maçların programı şöyle:

Abone ol

Futbolda Turkcell Süper Lig ile Türk Telekom Lig (A)'ya 23. hafta maçlarıyla devam edilirken, Lig (B) Yükselme Grubu'nda 7. hafta, Lig (B) 1., 2. ve 3. klasman gruplarında ise 4. hafta maçları yapılacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre bu hafta Turkcell Süper Lig, Türk Telekom Lig (A) ve Lig (B)'de yapılacak maçların programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG
Bugün: 20.00 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Atatürk) 3 Mart Cumartesi: 19.00 Beşiktaş-Galatasaray (BJK İnönü) 14.00 Denizlispor-Ankaragücü (Denizli Atatürk) 14.00 Kayserispor-Çaykur Rizespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk) 4 Mart Pazar: 15.00 Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk) 14.00 Ankaraspor-Sakaryaspor (Yenikent ASAŞ) 14.00 Vestel Manisaspor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs) 14.00 Gaziantepspor-Kayseri Erciyesspor (Kamil Ocak) 19.00 Fenerbahçe-Sivasspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

TÜRK TELEKOM LİG (A)
3 Mart Cumartesi: 13.00 Kasımpaşa-Elazığspor (Recep Tayyip Erdoğan) 4 Mart Pazar: 13.00 İstanbulspor-Malatyaspor (Bahçelievler İl Özel İdare) 13.30 Mardinspor-Uşakspor (21 Kasım) 13.30 Orduspor-Eskişehirspor (19 Eylül) 13.30 Altay-Samsunspor (Alsancak) 13.30 Akçaabat Sebatspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Akçaabat Fatih) 13.30 Diyarbakırspor-Kocaelispor (Diyarbakır Atatürk) 13.30 Türk Telekomspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Türk Telekom) 5 Mart Pazartesi: 20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Karşıyaka (Atatürk Olimpiyat)

LİG (B) YÜKSELME GRUBU
4 Mart Pazar: 13.30 Sarıyer-Boluspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.30 Adana Demirspor-Şanlıurfaspor (5 Ocak) 13.30 Tarsus İdmanyurdu-Kırıkkalespor (Burhanettin Kocamaz) 13.30 Küçükköyspor-Arsinspor (Küçükköy) 13.30 Alanyaspor-Kartalspor (Milli Egemenlik) -LİG (B)

1. KLASMAN GRUBU
4 Mart Pazar: 13.30 Eyüpspor-Çanakkale Dardanelspor (Eyüp-Seyircisiz) 13.30 Etimesgut Şekerspor-OYAK Renault (OSTİM) 13.30 Yalovaspor-Fatih Karagümrük (Yalova Atatürk) 13.30 İnegölspor-Güngören Belediyespor (İnegöl)

2. KLASMAN GRUBU
4 Mart Pazar: 13.30 Muğlaspor-Mersin İdmanyurdu (Muğla Atatürk) 13.30 İzmirspor-Bucaspor (İzmir Atatürk) 13.30 Turgutluspor-Marmaris Belediyespor (7 Eylül) 13.30 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye)

3. KLASMAN GRUBU
4 Mart Pazar: 13.30 Gebzespor-Çankırı Belediyespor (Gebze) 13.30 Kardemir Karabükspor-Keçiörengücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 13.30 Zeytinburnuspor-Darıca Gençlerbirliği (Zeytinburnu) 13.30 İstanbul Maltepespor-Pendikspor (Maltepe)