BIST 8.335
DOLAR 27,38
EURO 29,01
ALTIN 1.627,65
HABER /  SPOR

Aile içinde olur böyle şeyler

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Beşiktaş Dergisi'nde yönetimdeki sorunlara değindi.

Abone ol

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, her ailede olan fikir ayrılıklarının kendi yönetim kurulları içinde de olmasının son derece doğal olduğunu söyledi. Yıldırım Demirören, Beşiktaş Dergisi'nin mart ayı sayısında yer alan yazısında, yönetim kurulu üyelerinin, mazbatalarını aldıkları günden itibaren heyecanla, şevkle ve bir bütün olarak, tüm bilgi birikimlerini ve enerjilerini Beşiktaş için sergilediklerini belirterek, ''Her ailede olan fikir ayrılıklarının yönetim kurulumuz içinde de olması son derece doğaldır. Ancak Beşiktaş'ı en yükseğe taşımak adına yapılan bu fikir alışverişlerinin, medya tarafından kamuoyuna farklı şekillerde yansıtılması yanlıştır'' dedi.

Demirören, bu yanlışların kendilerini asla yollarından döndürmeyeceğini, bir bütün olarak görev sürelerinin son gününe dek Beşiktaş'a hizmet edeceklerini, projelerini yaşama geçireceklerini ve hedeflerine ulaşacaklarını herkesin bilmesini istediğini kaydetti. Kulübün gerçek sahibinin Beşiktaş taraftarları olduğunu vurgulayan Demirören, şunları kaydetti:

''Yönetim kurulu üyelerimiz de bu büyük taraftarın içinden gelen, Beşiktaş'a hizmet etmek için seçilen, her biri konusunda uzman ve tecrübeli temsilcilerdir. Bizim bu yolda en büyük gücümüz, Beşiktaşlı olmayı bir hayat felsefesi olarak kabul eden büyük taraftarlarımız ve büyük camiamızdır. Büyük Beşiktaş taraftarından, Kartal Yuvası'ndan lisansı ürünlerimizi satın alarak, dergilerimize, televizyonumuza gerekli ilgiyi göstererek, şampiyonluklara koşan, zirve için mücadele eden bütün takımlarımızı tribünlerimizden destekleyerek, her zaman kulübümüzün içinde olmalarını, Beşiktaş ile yaşamayı sürdürmelerini istiyorum.''