HABER /  SPOR

Fatih Altaylı'dan Konya seyircisine tepki: Yapılan ayıptır

Fatih Altaylı, İzlanda'da Milli Takım'a yapılan saygısızlığı ve Emre Belözoğlu'na uzatılan tuvalet fırçasına tepki gösterirken Fransa maçındaki ayıbımızı da dile getirdi.

Abone ol

Türkiye, A Milli Futbol Takımı'nın Keflavik Havalimanı'nda maruz kaldığı muamele ve Emre Belözoğlu'na uzatılan tuvalet fırçası nedeniyle İzlanda'ya, Norveç'teki Oslo Büyükelçiliği aracılığıyla durumu kınayan nota verdi.

Siyasiler, İzlanda'ya gerekli tepkiyi verdi ve vermeye devam ederken Fatih Altaylı, bugünkü köşesinde yaşanan çirkin hadiseyi ele aldı.

''O serseriye bir tane çakabilirdi''
''Emre’ye tuvalet fırçasından mikrofon yapılmasını ise ciddiye bile almıyorum. Emre’ye de helal olsun.'' ifadelerini kullanan Altaylı, ''O serseriye bir tane çakabilir, haklıyken suçlu olabilirdi. İyi sabır varmış.'' şeklinde satırları kaleme aldı.

''Fransız Milli Marşı çalınırken ıslıklaması da benzer bir ayıptır''
Altaylı, Fransa maçında Konya halkının rakip takımın ulusal marşını ıslıklamasını da görmemezlikten gelemedi ve şu ifadeleri kullandı;

''Bunları söyledikten sonra bir şeyi de yüzüne çarpmak istiyorum bazılarının. İzlanda’da gördüğümüz muameleyi ulusal onurumuza saldırı olarak görüp nota verdik. Haklıyız da. Yapılan ayıptır. Ancak Konya seyircisinin Fransız Milli Marşı çalınırken ıslıklaması da benzer bir ayıptır. Bize hakaret edilmesini istemiyorsak, biz de başkasına hakaret etmeyeceğiz. Bizim ulusal onurumuza saldırılmasını istemiyorsak, biz de başkasınınkine saldırmayacağız. Anlaştık mı!''

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatan kim? Çirkin hareket İzlanda basınında Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Uzmanlar gebelik döneminde dikkat edilmesi gerekenleri açıkladı
İzlanda'daki skandalının ardından Bakan Kasapoğlu'ndan flaş karar
Liselerde takdir teşekkür alma kaç puan lise türüne göre karne sorgulama-2019
Trabzonspor'dan Hosseini ve Onazi açıklaması
Erkek yöneticilerin büyük kısmı kadınlarla birebir çalışmak istemiyor
Trump'ı yıkan anket! Joe Biden Trump'ın 10 puan önünde
Yorumlar 6 yorum