BIST 1.144
DOLAR 8,09
EURO 9,57
ALTIN 496,49
HABER /  MEDYA

Nagehan Alçı'nın Yıldırım-İmamoğlu ortak yayınına ilişkin bir talebi var

Türkiye gündemi Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın İstanbul seçimlerine ilişkin tartışmasına olanak sağlayacak ortak yayına kilitlenmişken Habertürk yazarı Nagehan Alçı'dan da dikkat çeken bir talep geldi.

Abone ol

Habertürk köşe yazarı Alçı 'Türkiye’ye yakışan, o yayında bir kadın moderatör olmasıdır' başlıklı yazısında, ''Sayın Binali Yıldırım ve Sayın Ekrem İmamoğlu’ndan bu tarihi yayında bir kadın moderatörün olmasını rica ediyorum.'' ifadelerini kullandı.

Tüm Türkiye'nin nefesini tutup beklediği söz konusu ortak yayına ilişkin kadın moderatör konusunda ısrarcı bir yaklaşım sunan Alçı yazısında şunları kaydetti;

''Sayın Binali Yıldırım ve Sayın Ekrem İmamoğlu’ndan rica ediyorum''

Her ikisini de iyi tanıdığım Sayın Binali Yıldırım ve Sayın Ekrem İmamoğlu’ndan bu tarihi yayında bir kadın moderatörün olmasını rica ediyorum.

Uğur Dündar da çekildiğine göre kesinlikle...

Sayın Uğur Dündar da çok istediği bu moderatörlükten çekildiğine göre artık kesinlikle bir kadın moderatör olmalıdır ve bu işi de en çok hak eden Didem Arslan Yılmaz’dır.

Ekranda sadece ve sadece erkeklerin olduğu bir görüntü ne 2019 Türkiyesine ne de Atatürk’ün ideallerine de yakışmıyor. Eski Türkiye’de TRT tartışmalarında sadece erkekler olurdu. Kadınlar yok hükmündeydi. 

Günün dikkat çeken köşe yazılarını okumak için tıklayınız

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri AK Parti'nin İstanbul Adayı Yıldırım kaç puanla öne geçti! İşte son anket Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
E okul karne bakma nasıl olur TC ile karne notu sorgulaması
D vitamini eksikliğinin bu sonuçlarına kesinlikle dikkat edin!
I. Uluslararası Prof. Dr. Fuat Sezgin İslâm Bilim Tarihi Sempozyumu'nda 'İslâm medeniyetinde bilim ve teknoloji' konuşulacak
İSG sonuçları açıklanıyor İSG sonuç sorgulama TC ile giriş
İmar barışında son 6 gün bakanlık açıkladı 10 milyon başvuru
Okul tatilleri 2020 ara tatiller hangi ayda 1. dönem
Yorumlar 5 yorum