BIST 1.441
DOLAR 8,46
EURO 10,27
ALTIN 501,15
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 172. yeni bölümüyle 17 Kasım 2020 Salı akşamı ATV'de olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde neler olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17 Kasım 2020 Salı akşamı ATV'de...

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi...

Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur.Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir babadır. Vefakar bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Masumlar Apartmanı 10. bölüm 2. fragmanı
Volvo 10 yeni aracı 30 metreden aşağı attı
Şehriye salatasını bir de böyle deneyin!
Bunu da gördük! Antalya'da taksiciden koronavirüse cansız mankenli önlem
Antalya'da tepki çeken görüntü! Önce besledi sonra ısırmaya çalıştı
El açması kol böreği nasıl yapılır?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KKTC'de flaş mesajlar! Artık tahammülümüz kalmadı
ek kazanç sağlama fırsatı
Silivri’deki korkunç cinayetin detayları ortaya çıktı! Çifti kadının eski kocası öldürmüş
Üsküdar'daki tarihi Vaniköy Camisi'nde yangın çıktı
Yorumlar