BIST 9.345
DOLAR 30,92
EURO 33,47
ALTIN 2.019,45
ERSOY DEDE / TÜM YAZILARI
TÜM YAZILARI
Demokrasiyi Gerçekten de çok mu seviyoruz? "Dayak atanın dayak atma özgürlüğü olmalı" diyenler aynı anda hilafet sancağı taşınmasının yasaklanmasını savunuyor. Sizce de bu çok ciddi bir çelişki değil mi?
Hasan Abi Yaşasaydı ve Görseydi! Ölüm yıldönümünde saygıyla ve rahmetle andığım Hasan Karakaya, tarihin en kritik anlarına tanıklık etti. Biz de onun o cesur yüreğini bu sayede taıdık. Peki ya görmedikleri?..
Federasyon Tartışması Yapıldı ve Tartışmayı İsteyenler Kaybetti HÜDA-Par genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, 'federasyon, özerklik, eyalet gibi konuların tartışılması gerekiyor' dedi. Bu çıkışı aslında tartışmanın da başlangıcıydı. Yani o istediği tartışma başlatılmıştı. Sonucunu da hep birlikte gördük. Konu, bir daha açılmamak üzere kapandı..
DEM Parti'ye Kapatma Davası Açılması İçin Daha Ne Bekleniyor? 12 Kahraman vatan evladının şehit edildiği gün halaylar çekerek kutlama yapan DEM parti, şimdi de PKK'nın çekilmesi için sorumluluk üstlenmek istiyormuş. Yani istese PKK'yı durdurabilirmiş ama bunu şarta bağlayacakmış.. HADİ ORDAN!...
Eğer Gazze’de İnsanlık Suçu İşlendiğini Düşünüyorsanız, ona göre oy verin Yerel seçim deyip de sadece çöp toplayacak kadroları seçeceğimizi düşünmeyin.. Bu seçim bu vakte kadar gördüğümüz tüm seçimlerden daha önemlidir.. Emperyalistler, dört gözle bu seçimleri bekliyor
Özgür Özel'in Soprano Pervin Çakar'ın Elini Öpmesi Neden Yanlış! Türkiye Cumhuriyeti'nin üniter yapısını hedef alan ve cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e hakareti alkışlayan birinin, CHP Genel Başkan tarafından taltif edilmesi, suyun akışına ters..
Boykota Evet Ama baskıya Hayır Boykot özgürlüktür.. Serbest piyasadan gelen gücümüzü kullanır ve markaları hizaya getiririz. Ama bu iş baskıya dönmeye başlarsa, altında kalırız..