BIST 1.376
DOLAR 8,15
EURO 9,72
ALTIN 454,35

Demet Şener Kimdir?

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri Demet Şener. İbrahim Kutluay ile boşanma aşamasında olan Demet Şener kimdir aslen nereli kaç yaşında? Demet Şener'in özel hayatı ve biyografisi haberimizde. 11 Nisan 1977 Bursa doğumlu olan Demet Şener Kutluay, Nişantaşı Kız Lisesinden mezun olmuştur. 1995 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında 1. olan Şener “Kahpe Bizans” filmde rol aldı. Daha sonra da Mustafa Altıoklar’ın “Asansör” ve “Hemşo” filmlerinde...

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri Demet Şener. İbrahim Kutluay ile boşanma aşamasında olan Demet Şener kimdir aslen nereli kaç yaşında? Demet Şener'in özel hayatı ve biyografisi haberimizde.

11 Nisan 1977 Bursa doğumlu olan Demet Şener Kutluay, Nişantaşı Kız Lisesinden mezun olmuştur. 1995 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında 1. olan Şener “Kahpe Bizans” filmde rol aldı.

Daha sonra da Mustafa Altıoklar’ın “Asansör” ve “Hemşo” filmlerinde oynadı. 15 Temmuz 2005 tarihinde milli basketbolcu İbrahim Kutluay'la evlendi. Bu evliliğinden 12 Haziran 2006 doğumlu İrem adında bir kız çocuğu ve 27 Mart 2009 doğumlu Ömer isimli oğlu bulunmaktadır.

DEMET ŞENER BOŞANMA SÜRECİNDE

İbrahim Kutluay ile boşanma sürecine giren Demet Şener instagram'dan sık sık fotoğraflarını paylaşıyor. Bir televizyon programı da yapan Demet Şener şimdilerde kariyerine yoğunlaştı.