BIST 4.960
DOLAR 20,81
EURO 22,54
ALTIN 1.323,73
MAGAZİN

İbrahim Kutluay ve Edvina Sponza ile ilgili olay iddia!

Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programında Edwina Sponza'nın kayınpederinin İbrahim Kutluay'la Sponza'yı geçtiğimiz Ağustos ayında bastığı ileri sürüldü.

Eski manken Demet Şener'le boşanma davası bir türlü sonuçlanmayan İbrahim Kultuay'la ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programında Edwina Sponza'nın kayınpederinin Kutluay'la Sponza'yı geçtiğimiz Ağustos ayında bastığı ileri sürüldü. Böylece Sponza'nın çocuklarının velayetinin babaya verildiği belirtildi.

Kutluay'la Şener'in iki yıldır boşanamadığını hatırlatan Söylemezsem Olmaz sunucusu Ece Erken, Şener'in Kutluay'dan çok yüksek miktarda bir para istemediğini, Kutluay'ın Şener'i elinde tutmak için boşanmadığını öne sürdü. Erken şunları dile getirdi;

"İki yıldır boşanamıyorlar ama istese İbrahim Kutluay hemen boşanır. Kolayına gittiği için boşanmıyor. Demet Şener'i elinde tutmak istiyor. Demet Şener başkasına gitsin istemiyor. Bir yandan da Edvina'yı da oyalıyor."

NE OLMUŞTU? Demet Şener, 15 Temmuz 2005'te İbrahim Kultuay'la büyük bir aşkla evlenmişti. Hatta o dönemde Kutluay'ın Demet Akalın'ı Demet Şener için terk ettiği de ileri sürülmüştü.

Ömer ve İrem isimli iki çocukları olan çiftin örnek gösterilen bu evlilikleri 10 yıl sürmüş, Şener iki yıl önce İbrahim Kutluay'a kendisini aldattığı ve zina yaptığını ileri sürerek dava açmıştı.

EDVİNA SPONZAN'LA YASAK AŞK: Ardından İbrahim Kutluay'la Edvina Sponzan'nın yasak aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Mahkemede tanık olarak dinlenen Şener'in spor hocası, Edvina Sponza'nın Şener'in evine bir zarf içerisinde siyah bir külot ve sütyen gönderdiğini belirterek, "Çıkan nottta 'Yalancı eşin bunu bana Ankara'daki bir otelde verdi. Yalancı kocana veririsin bunu, alsın başkasına versin' yazıyordu" demişti. 

Spor hocası, Demet ile ağabeyinin telefonuna Edvina Sponza'nın çıplak fotoğraflarını gönderdiğini belirterek, mesajda da "İbrahim telefonda seks yapmayı sever" yazdığını gördüğünü söylemişti.

Demet Şener'in ağabeyi Enis Şener ise, "Edvina bana İbrahim ile evlenip çocuk yapacaklarını, doğan çocuğa da Kiraz adını vereceklerini mesajla yazdı. İbrahim'in hediyesi bir tablo, 2 yüzük ve el yazısıyla yazdığı itiraf mektubunu bana verdi" ifadelerini kullanmıştı.

KOCASI DÜNYANIN EN ZENGİN 250 İŞ ADAMINDAN BİRİNİN OĞLU: Dünyanın en zengin 250 iş adamı arasında yer alan Fiba Holding'in patronu Hüsnü Özyeğin'in oğlu Murat Özyeğin'le 2001 yılında evlenen İzmirli Edvina Sponza'nın da evliliği 2012 yılında sürpriz bir şekilde noktalanmıştı.

Edwina Sponza ve Murat Özyeğin çiftinin 2003'te Lal, 2005'te Ege ve 2010 yılında da Yaz adını verdikleri çocukları dünyaya gelmişti. Edwina Sponza, üç çocuğu ve kendisi için yüklü bir tazminat almıştı.

EDWİNA SPONZA KİMDİR? Edwina Sponza, 1974'te İtalyan bir babanın ve İngiliz bir annenin kızı olarak İzmir'de dünyaya geldi. Levanten bir ailenin çocuğudur. İlkokulu İtalyan Okulu'nda, ortaokul ve liseyi ise İzmir Özel Türk Lisesi'nde okudu. 1991 yılında üniversite öğrenimi için İstanbul'a taşındı ve buradan hiç ayrılmadı.

Sitene Ekle