BIST 5.115
DOLAR 20,96
EURO 22,46
ALTIN 1.313,16
GÜNCEL

Minik kız bir anda asılı kaldı

Annenin birkaç saniyeliğine gözünü ayırdığı çocuk, hiç hesap edilemeyen bir olayı yaşadı. Garaj kapısını açılırken kapıya tutunan çocuk, kapıyı bırakmayınca olanlar oldu. İşte o ilginç olayın görüntüsü.

Annenin başını çevirdiği birkaç saniye içinde minik çocuk garaj kapısına asılı kaldı. Garaj kapısı açılırken kapıya tutunan çocuğun bu hareketi, annenin o anda arkasının dönük olmasıyla farklı bir boyuta geçiyor.

Kısa süre sonra onu fark eden anne panikle giderek çocuğu kurtarıyor. Bir ebeveynin anlık da olsa gözünü çocuklardan ayırdığı anda her şeyin yaşanabileceği yorumlarıyla sosyal medyada yayılan görüntü çok sayıda kişi tarafından izlendi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler