BIST 1.493
DOLAR 7,20
EURO 8,83
ALTIN 415,03
MEDYA

İstanbullu Gelin 62. bölüm fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 62. yeni bölümüyle 16 Kasım 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 16 Kasım 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Gülperi 10. bölüm fragmanı
İsrail’den Gazze’ye saldırı
Kan donduran cinayet: Eski eş dehşeti!
Zabıtadan skandal görüntü: Herkes tepki gösterdi!
Kalabalığa aldırmadı: Sokak ortasında dehşeti yaşattı!
İş adamının feci ölümü! Korkunç manzara karşısında...
Ufak Tefek Cinayetler 41. bölüm 2. fragmanı
Kadın 39. bölüm 2. fragmanı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 115. bölüm fragmanı
Mehmetçik Kutlu Zafer 23. bölüm 2. fragmanı