BIST 4.581
DOLAR 20,02
EURO 21,48
ALTIN 1.253,23
DÜNYA

Hindistan'da sıradan bir tren istasyonu

Hindistan'ın Bengal eyaletinde tren istasyonunda kameralara yansıyan görüntülerde günlük hayatının ne kadar karmaşık ve yoğun olduğunu gözler önüne seriyor.

Dünyanın en kalabalık ülkelerinden biri olan Hindistan'ın Bengal eyaletinde kameralara yansıyan görüntü günlük hayatın ne kadar karmaşık ve yoğun olduğunu gözler önüne seriyor. Bir tren istasyonundaki kalabalık gelen trene binmek için inanılmaz bir mücadele veriyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler