BIST 4.757
DOLAR 18,82
EURO 20,70
ALTIN 1.182,62
HABER /  İNTERNETHABER TV  /  ASTROLOJİ

Bu burçlar karşısındaki kişinin aklını başından alıyor! Çekicilikte ilk sırada

Burçlar, insanların kişilik özellikleri ile ilgili oldukça önemli ipuçları verebiliyor. Burç özelliklerine bakıldığında kişilerin duygusal, asabi, sakin veya tez canlı oldukları aşağı yukarı tahmin edilebilir. Ancak bunların yanında bazı burçlar da çekiciliği ile biliniyor. İşte bulunduğu her ortamda herkesin aklını başından alan burçlar...

Abone ol

Astrolojiye ilgi duyanlar, burçlar ve yıldızların konumları ile sürekli ilgilenir ve bu konuda hemen hemen her şeyi araştırır. Özellikle günlük burç yorumları da bu kişiler için oldukça önemlidir.

Burçlar konu olduğunda, astrolojiye inanan kişiler, kişisel özelliklerin yanı sıra, fiziksel özelliklerin de büyük oranda belli olduğuna inanıyor. Bunlar güzellik, çirkinlik veya çekicilik gibi konular da olabiliyor.

Bu özelliklere bakıldığında bazı burçlar, çekicilikte herkesin önüne geçebilecek cazibeye sahipler. İşte bulunduğu her ortamda çekiciliği ile tüm dikkatleri üzerine toplayıp herkesin aklını başından alan burçlar...

Aslan Burcu (22 Temmuz - 23 Ağustos)

En çekici burçlar arasında tabi ki Aslanlar bulunuyor. Kendinden emin duruşlar ve burnu yere düşse almayacak havaları, onları her zaman çok çekici yapmıştır. Karşısındaki kişiye nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilen Aslan burçları bir ortama girdiğinde en gözde insan haline gelir. 

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Ateş burçları arasında bulunan Koçlar aurasıyla adeta her ortamda yangın çıkarır. Enerjik ve hareketli bu burç etrafındaki bütün gözleri üzerinde çekmeyi başarır. Hiçbir şey yapmasa bile tüm ilgi bu burçların üzerindedir. Çünkü Koç burcu olmak en başından görünür olmak anlamı taşır. 

Oğlak Burcu (22 Aralık-20 Ocak)

Çalışkanlıklarıyla ön plana çıkan Oğlaklar her zaman çok güçlü olarak bilinir. Bu güçlü yapıları onları diğer insanlardan ayrı bir konuma koyar. Onlara olağanüstü bir çekicilik kazandıran bu güçleri onları en çekici insanlardan biri haline getirir.