BIST 1.373
DOLAR 8,15
EURO 9,70
ALTIN 452,36
MEDYA

Bir Annenin Günahı 1. bölüm fragmanı

Bir Annenin Günahı dizisi 1. bölümüyle 21 Kasım 2020 Cumartesi akşamı Kanal D'de olacak. Bir Annenin Günahı'nın bu hafta yayınlanacak ilk bölümünde neler yaşanacak?

Bir Annenin Günahı 1. bölüm fragmanı yayınlandı.  Bir Annenin Günahı'nın ilk bölümünde neler yaşanacak? Bir Annenin Günahı 21 Kasım 2020 Cumartesi akşamı Kanal D'de...

Suna, 40’lı yaşların başında, dünyalar güzeli bir kadındır. Göksu sahilinde zar zor işlettiği ufak bir balıkçı dükkanı vardır. Çocuklarıyla beraber Göksu yakınlarında, bahçe içinde bir gecekonduda yaşar. Dişinden tırnağından arttırarak bir yandan çocuklarını okutmuş bir yandan da başlarını sokabilecekleri bir evleri olsun diye ev kooperatifine girmiştir. Hayattaki en büyük dayanağı büyük oğlu Yusuf’tur.

Yusuf, yirmili yaşlarının başında, yakışıklı ve akıllı, oldukça da muzip bir çocuktur. Yusuf ailesini her şeyin üstünde tutan, derslerinde başarılı, kardeşleriyle ilgilenen, tüm fakirliğe rağmen halden anlayan, yaşına göre olgun, yani 'gerçek hayatın' farkında olan biridir. Yalnız başına onlara hem analık hem babalık etmiş anasını her şeyden sakınır. Annesi onu okutmuş, üniversite son sınıfa kadar getirmiştir.

Suna’nın kafasında güzel günler yakındır. Ev bitince, Yusuf da mezun olup avukat çıkınca her şey yoluna girecektir. Yıllardır soluksuz çalışan Suna, balıkçı dükkanını kapatıp evde yalnızca çocukları için yemek pişirecektir. Hatta Yusuf, hayırlısıyla bir gün evlenince Suna da torunlarını sevecektir. Ama zavallı Suna, kurduğu bu güzel hayallere koşarken, kaderin ona takacağı çelmeden habersizdir.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Gönül Dağı 5. bölüm fragmanı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 172. bölüm fragmanı
Volvo 10 yeni aracı 30 metreden aşağı attı
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'den küstah BBC muhabirine ters köse
Bunu da gördük! Antalya'da taksiciden koronavirüse cansız mankenli önlem
Tekirdağ'da suç makinesi sapık, genç kadını sokakta taciz etti! İşte o anlar
Antalya'da tepki çeken görüntü! Önce besledi sonra ısırmaya çalıştı
El açması kol böreği nasıl yapılır?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KKTC'de flaş mesajlar! Artık tahammülümüz kalmadı
ek kazanç sağlama fırsatı
Yorumlar