HABER /  BEŞİKTAŞ

Beşiktaş - 24Erzincanspor maçı kadınlara ücretsiz

Beşiktaş Kulübü, bugün Türkiye Kupası’nda oynanacak olan 24Erzincanspor müsabakasının kadın taraftarlara ücretsiz olacağını açıkladı.

Beşiktaş Kulübü, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü dolayısıyla bu akşam 24Erzincanspor ile oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur müsabakasının kadınlara ücretsiz olacağını bildirdi.

Beşiktaş’ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde Türk kadınına, 5 Aralık 1934 tarihinde ‘Seçme ve Seçilme Hakkı’ tanındı ve bu tarih Dünya Kadın Hakları Günü adıyla kutlanmaya başlandı.

Bu anlamlı ve özel günde Passolig sahibi kadın taraftarlarımızı, Futbol Takımımızın Ziraat Türkiye Kupası’nda Anagold 24Erzincanspor ile bugün saat 20.45’te Vodafone Park’ta oynayacağı maçı ücretsiz olarak izlemeye davet ediyoruz.

Passolig sahibi kadın taraftarlarımız, maçın başlama saatine kadar Vodafone Park Bilet Satış Gişesi’nde ücretsiz bilet yüklemelerini yaptırabilirler.

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’nü kutluyor, bu vesileyle Türk kadınına ‘Seçme ve Seçilme Hakkı’ verilmesine öncülük eden Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz.”

ÖNCEKİ HABERLER
Ceren Özdemir’le ilgili sosyal medyadaki iğrenç paylaşımlara soruşturma
Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Ceren Özdemir açıklaması
1 Ocak tatil mi 2020 hangi güne denk geliyor
Otizmli çocuğun sesinden rahatsız olan komşu kapıya bıçakla dayandı
KDK vatandaşları uyardı: Adınıza hesap açılmış olabilir
Fevzi Bingöl deprem açıklaması yaptı son deprem bilgisini verdi
Yorumlar