BIST 1.542
DOLAR 7,55
EURO 9,00
ALTIN 411,82
HABER /  GÜNCEL

Başak Burcu Hande Kazanova 20-26 Mayıs 2019 Hafta ailevi konularla başlıyor

Astroloji uzmanı Hande Kazanova Başak burcunu sizler için yorumladı. 20-26 Mayıs haftasında Başak burcunu neler bekliyor?Kariyer ve iş alanlarınızda büyük bir dönem başlıyor sevgili Başak’lar.

Abone ol

Ailevi konularda kendinizi şanslı, mutlu ve iyimser hissedesiniz bir pazartesi ile haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başak’lar. Aile ortamlarınızda çok fazla işle uğraşmamak, kendinizi yormamak ve tabiki yuvanıza özen göstermek önemli olacak.

Salı günü Güneş ve Merkür İkizler Burcu’na geçecek. Kariyer ve iş alanlarınızda büyük bir dönem başlıyor sevgili Başak’lar. İşinizde kendinizi göstereceğiniz, fikir ve düşünlerinizi ortaya koyacağınız, konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracağınız bir dönem.

Kendinizi dış dünyadan soyutlamak yerine daha fazla ön plana geçmek isteyeceksiniz. Çarşamba günü enerjinizi etkin bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Perşembe günü iletişiminizi ön plana çıkarmak önemli olacak.

Perşembe ve cumartesi günleri bazı konularda tamamlanması gereken bir fikrin çözülmesi gerekecek. Yaşadığınız sorunları çözmez ve ertelerseniz çok daha büyük sıkıntılarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir. Negatif etkiden uzak durmalısınız. Güzel bir hafta diliyorum.

ÖNCEKİ HABERLER
Sosyal ortamlar hareketli Aslan Burcu Hande Kazanova 20-26 Mayıs 2019
Akhisarspor dağılacak
Özel hayat ön planda İkizler Burcu Hande Kazanova 20-26 Mayıs 2019
Boğa Burcu Hande Kazanova 20-26 Mayıs 2019 Maddi konular aktif
Anadolu Efes'in rakibi belli oldu
BM: İdlib'de askeri bir saldırı 21'inci yüzyılın en büyük trajedisi olur
BDDK'dan çok önemli dolar mesajı
Kocaeli'nde yürekleri ağza getiren anlar
Bakan Akar'dan F-35 ve S-400 mesajı
Dışişleri Bakanlığından Avusturya'ya 'başörtüsü' tepkisi
Yorumlar