BIST 8.094
DOLAR 28,92
EURO 31,79
ALTIN 1.884,67
HABER /  GÜNCEL

Asker arkadaşıyla evlendi

Tuhaf, sıradışı bir haber. Zihinleri sarsacak türden. PKK'ya karşı dağlarda omuz omuza veren iki asker evlendi. Nasıl mı?

Abone ol Güneydoğu'da pek çok operasyona katılan ve takdirnâme alıp terhis olan kahraman asker S.D., aynı timdeki silah arkadaşına aşık oldu. Terhisten sonra ameliyatla kadın olan S.D. tim arkadaşıyla yuva kurdu..

Kamuoyunu şoke eden bu haberi Sabah'tan Yüksel Aytuğu duyurdu. Bu hafta FOX TV'deki Objektif programı "bıçak sırtı" denebilecek kadar hassas bir konuyu ekrana taşıma "cesaretini" gösterecek.

O, aslan gibi bir askerdi... Güneydoğu'da, PKK teröristleriyle savaşan timin komutan yardımcısıydı. Çıktığı operasyonlarda defalarca çatışmaya girdi ve takdirnameyle terhis oldu.

AMELİYATLA KADIN OLDU

Askerlik öncesi kendini kadın gibi hisseden S.D., radikal bir kararla bıçak altına yatarak kadın oldu. Ve, asker arkadaşıyla nikâh masasına oturarak, evlendi. S.D.'nin inanılması zor hikâyesini, Kadir Çelik yönetimindeki Objektif programı perşembe gecesi 00.45'te ekrana getirecek.

ASKERLİK GÜNLERİNİ YAD EDİYORLAR

Kadir Çelik'in verdiği bilgiye göre S.D. eşiyle birlikte askerde çektirdiği fotoğrafları yatak odasında başucundan ayırmıyor ve zaman zaman kocasıyla birlikte fotoğraflara bakıp, askerlik günlerini yad ediyor. .