HABER /  GÜNCEL

AnadoluJet'ten yüzde 40 indirim kampanyası

AnadoluJet, yüzde 40 indirimli kampanya başlattı.Kampanya kapsamında yurt içi ve KKTC biletleri, vergi ve harçlar hariç yüzde 40 indirimli fiyatlarla satışa sunuldu.

Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, AnadoluJet, yolcularını avantajlı fiyatlarla uçurmaya devam ediyor.

Şirket, Anadolu'nun her yerini "EkstraJet" paket ayrıcalıkları ile daha konforlu keşfetmek isteyenler için de indirimli kampanya başlattı. Kampanya kapsamında tüm yurt içi ve KKTC biletleri, vergi ve harçlar hariç yüzde 40 indirimli fiyatlarla satışa sunuldu.

3-4 Aralık'ta AnadoluJet mobil uygulamaları ve anadolujet.com web sitesi üzerinden "AJYUZDE40" indirim kodu ile satın alınacak biletler, 10 Aralık-31 Mart 2020 tarihleri arasındaki salı ve çarşamba günleri gerçekleşecek uçuşlarda kullanılabilecek.

Bu tarihlerde indirim uygulanmayacak

Kampanya, aktarmalı ve Erbil seferleri hariç icra edilecek olan uçuşlarda geçerli olurken, Jetgenç ve bebek yolcu tipi dışında kalan tüm yolcu tipleri tarafından da kullanılabilecek. EkstraJet paketinde geçerli olan kampanyada 27 Aralık-1 Ocak 2020 ve 17 Ocak-3 Şubat 2020 tarihleri arası indirim uygulanmayacak. 

Ayrıntılı bilgiye "www.anadolujet.com" internet sitesinden çağrı merkezinden veya satış ofislerinden ulaşılabilecek.

GÜNÜN ÖZETİ
thy
ÖNCEKİ HABERLER
Arda Turan Galatasaray'a geri dönüyor
Milwaukee Bucks'tan peş peşe 12. galibiyet
Altay ile Trabzonspor kupada yaklaşık 14 sene sonra karşılaşacak
Ahmet Davutoğlu’nun partisinin logosu belli oldu
Ankara'da büyük Bylock operasyonu! Çok sayıda gözaltı var
2020 yılı kandilleri Diyanet ilk kandil ne zaman tarihi
Yorumlar 1 yorum