BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
HABER /  SPOR

Ahmet Ağaoğlu: Trabzonsporum adına özlemler giderilecek

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Haziran ayında bordo-mavili ekibin tüm özlemlerinin giderileceğini söyleyerek ve şampiyonluğa inancının tam olduğunu belirtti.

Abone ol

Bordo-mavili kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulüp dergisine hedeflerine yönelik açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, koronavirüs sonrası Haziran ayı ile birlikte ülke olarak ‘normalleşme’ sürecine girildiğini kaydetti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun açıklamaları şöyle:

"Cumhurbaşkanlığımızın hazırladığı normalleşme planı ve Sağlık Bakanlığımızın öngördüğü önlemler çerçevesinde bu zor günleri adım adım geride bırakacağız. Genel kısıtlamaların kaldırılması, çalışma hayatı, sağlık hizmetleri, eğitim, ticaret, turizm, kültürel etkinlikler, spor ve ulaştırma gibi alanlara dair düzenlemeleri tedbir ve dikkati elden bırakmadan gerçekleştireceğiz. Bizim açımızdan normalleşme sürecinin en önemli adımlarından birisi şüphesiz ki Süper Lig’in yeniden başlaması olacak. Hedefimiz tıpkı sezonun başında olduğu gibi: Zirvedeki yerimizi maç maç, dakika dakika sağlamlaştırmak. İnanıyorum ki nihayetinde hepimizin arzu ettiği mutlu sona ulaşacağız.

“Şampiyonluğun coşkusunu yaşayacağız"

“Bu uzun soluklu mücadelede sizden güç aldık. Yine sizlerin desteği ile önümüzdeki 8 haftalık maratonu tamamlayarak, 8. şampiyonluğun coşkusunu yaşayacağız. Tribünlerde olamamanız, her en kadar üzücü olsa da, burada önemli olan ortak ruhu, ortak inancı yakalamış olmak. Şampiyonluk serüvenimizin sloganı bu yüzden #BizB1riz olacak. #BizB1riz yalnızca liderliğimize vurgu yapan bir slogan değil elbet. ‘Biz biriciğiz, biz yeganeyiz, biz özeliz’ anlamını da taşıyor. Anadolu’nun ilk şampiyonuyuz. Büyük takımların tek tipliğine karşı geniş bir coğrafyanın, zengin bir folklörün, bir geleneğin mirasını taşıyoruz.  #BizB1riz tüm bunların yanı sıra aynı zamanda, bizim kökleri sağlam, güçlü bir aile olduğumuzu da anlatıyor. ‘#Yanyana durursak #BizBize yeteriz,’ dememiş miydik sezonun başında? ‘Biz’ olduğumuzda, birlik olduğumuzda ve kendi kaynaklarımızdan beslenmeyi, kendimize güvenmeyi öğrendiğimizde neler olduğunu hep birlikte hatırladık.

"Özlemlerin giderileceği bir başlangıç olarak selamlıyorum"

Bundan sonra da kendi gerçekliklerimizi unutmayacağımız bir sistemi oturtmaya, tüm camianın sahiplendiği bir anlayışı yeşertmeye çalışıyoruz. Ben bu Haziran ayını, umut ve sarsılmaz bir inançla kucaklıyorum. Haziran’ı hem ülkem adına yaşamın sağlık, huzur ve bereketle güzelleşeceği, hem Trabzonsporum adına özlemlerin giderileceği bir başlangıç olarak selamlıyorum ifadelerini kullandı.

ÖNCEKİ HABERLER
Türkiye'den Paraguay'a tıbbi malzeme yardımı
Aşure günü 2020 ne zaman aşure günü kaç gün sürer?
Adıyaman'da vicdansızlar 'Fetö' yalanıyla ellerinde ne var ne yok aldı
Sakarya'da gittiği pazarda öldüresiye yumruklu saldırıya uğradı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit öğretmen Aybüke Yalçın paylaşımı
Antalya'da babanın en acı anı! Evladını böyle teslim aldı
Kovid-19 sağlık çalışanlarının maddi durumunu nasıl etkiledi İstanbul Tabip Odası anketi
Cübbeli Ahmet Hoca’dan HDP’ye olay sözler! Bunların yaptığını canavar yapmaz
Ali Atik biyografisi Ayşegül Atik eşi kimdir kaç yaşında?
İstanbul'da vahşet! Boğazı kesilip ormana atılmış olarak bulundu
Yorumlar