eposta yazdır zoom+ zoom-

Ebru Polat: Mert Fırat'ın yaptığı saygısızlık!

Ebru Polat: Mert Fırat'ın yaptığı saygısızlık!

Ebru Polat, Hande Doğandemir'le ayrıldıktan kısa süre sonra evlenmeye karar veren Mert Fırat'a sert çıktı

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-09-2018 09:58 - Güncelleme: 05-09-2018 09:58

Hande Doğandemir'le ayrıldıktan çok kısa bir süre sonra İdil Fırat'la ilişkisi başlayıp hemen evlilik kararı alan Mert Fırat'a ünlü camiasından eleştiriler sürüyor. Bu kervana şarkıcı Ebru Polat da dahil oldu.

Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen şarkıcı Ebru Polat, bu hafta sonu sosyetik güzel İdil Fırat'la dünya evine girmeye hazırlanan oyuncu Mert Fırat'a kararından dolayı sert bir dille eleştirdi.

"MERT FIRAT'IN YAPTIĞI ÇOK YANLIŞ"
Mert Fırat'ın Hande Doğandemir'le ilişkisinin hemen ardından İdil Fırat'la evlenme kararı almasına tepki gösteren Polat, "Üzücü bir durum var. Mert Fırat'ın yıllardır bir ilişkisi var. ilişkinin üzerine hemen başka birisiyle evlenilmesi bir kadının gururunu çok inciltiyor. İdil Fırat'a çok yüklenilmemeli Mert Fırat'a yüklenilmeli. Mert Fırat'ın yaptığı çok yanlış, saygısızlık" diye konuştu.

"KARIŞMAK İSTEMEDİM"
Demet Akalın'ın sosyal medya üzerinden Hande Doğandemir'e sahip çıktığı hatırlatılınca, "Haklı ben de bir şeyler yazmak istedim ama sonra karışmak istemedim" diye konuştu.

 

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ebru Polat: Mert Fırat'ın yaptığı saygısızlık! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro