HABER /  GÜNCEL

Hülya Koçyiğit'e büyük şok! İcra geldi 700 tatilci otelden çıkarıldı

Hülya Koçyiğit'in kızı Gülşah Alkoçlar ile damadı Ender Alkoçlar'ın sahibi olduğu Kuşadası'ndaki Alkoçlar Adakule Otel'e icra geldi. İcra nedeniyle 700 yerli ve yabancı turist otelden çıkarıldı...

Abone ol

KUŞADASI'ndaki 5 yıldızlı Alkoçlar Adakule Otel'e icra geldi. Hülya Koçyiğit'in kızı ve damadı Gülşah-Ender Alkoçlar'ın işletmeciliğini yaptığı Alkoçlar Adakule Otel'deki icra işlemi nedeniyle yaklaşık 700 yerli ve yabancı turist çevredeki otellere yerleştirildi.

HAVUZDAN VE DENİZDEN ÇIKARILDILAR... Alınan bilgiye göre, Kuşadası İcra Dairesi tarafından görevlendirilen memurlar, 329 oda ve 750 yatak kapasiteli otelde icra işlemi başlattı. Otelde konaklayan, havuza veya denize giren turistler, polis ve otel görevlileri tarafından bilgilendirildi.

ÇEVREDEKİ OTELLERE YERLEŞTİRİLDİLER... Turistler daha sonra acente görevlileri tarafından çevredeki anlaşmalı diğer otellere yerleştirildi. Kuşadası Otelciler Birliği Başkanı Tacettin Özden, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ticari anlaşmazlık nedeniyle tatilcilerin mağdur olduğunu, iki tarafın uzlaşmasıyla sorunun çözüleceğine inandıklarını kaydetti.

MÜLK SAHİBİ İLE KİRA ANLAŞMAZLIĞI... Öte yandan, otelin güvenlik görevlileri basın mensuplarının görev yapmasını engellerken, otel yetkililerinin hukuki işlemlerle ilgili daha sonra açıklama yapılacağı bildirildi. İcra işleminin, otelin mülk sahibi ile işletmeci arasındaki kira anlaşmazlık nedeniyle başlatıldığı iddia edildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Abdulkadir Selvi: Türkiye'yi vurmasından korkuluyor
5 Eylül 2018 dolar-euro fiyatı-dolar önce çıktı sonra...
BDDK'dan milyonlarca vatandaşa uyarı!
Türk esnafından dolara karşı çözüm! Artık o ülkenin parası kullanılacak
Trump'tan Erdoğan'a olay Patriot füzesi sorusu
YDS başvuru tarihi son gün ÖSYM YDS başvuru ücreti hangi bankaya ödenir?
Yorumlar 4 yorum