Vergiye uyumlu mükellefe VERGİ İNDİRİMİ…

Yükümlülüklerini yerine getiren mükellefler 5 puanlık vergi indirimi alabilecek... Ama şartların ağırlığı göz önüne alındığında maliye indirim konusunda oldukça cimri davranıp, adeta siz iyisi mi bu indirimi unutun demektedir.

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 4 Adet Yorum
BANKACI

Rejime Güven sıfır!.....MERKEZ Bankası faizi artırdı......Kimse TL'ye dönmüyor!... Dolar faiz kararı öncesindeki seviyesini de aştı...

Mazlum Yiğit

Ak Parti Ekonomik Krizin farkında. Bunun için çabalıyor. Bunun için seçimi 3 ay önceden erkene alma planları yapıldı. İşte Ak Partinin Temmuz 2018 Ekonomik Reform Paketi:. 1. MTV'ye %20 ila 25 arası zam. 2. Motorin ve Benzinde vergi ve ÖTV artışı (motorin 6,50) 3. Elektrik Doğalgaz ve diğer kamusal ürünlerde vergi ve KDV artışı, 4. Gelir, Kurumlar ve Emlak Vergisi düzenlemeleri (bu nedenle çalışan ve emekililerin net maaşlarında düşüş.), 5. Gecekondu affı 6.Sigara Alkol ve Şans oyunlarında vergi ve ÖTV artışı 7. İthalata ek vergi, 8. Sosyal Yardımların miktar olarak azaltılması, ve daha niceleri... 24 Haziranda Ak Partiye verilen oyun karşılığı olarak dönecektir. Kimsenin kuşkusu olmasın.

Misafir

Sözde kalan bir indirim. Uygulyan kaç kişi var merak ediyorum.

Misafir

Olmayan indirimi yazmışsınız. Tebrikler.