Sırp lider Dodik'in 'ezan' tanımı büyük tepki çekti

Bosna Hersek'in iki entitesinden biri olan Sırp Cumhuriyeti Başkanı Milorad Dodik'in, ezan için "çığrınmak" tanımını yapması ülkedeki Müslümanlar tarafından tepkiyle karşılandı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 Adet Yorum
Misafir

SİZİN BUNLAR İYİ UYANIŞLARINIZ DAHA.... O ACI ACI ÇIĞILIKLARINIZ KAFANIZA HER BALYOZ İNİŞİNDE KULAK ÇINLAMASI YAPACAK ALLAHIN GAZABI ÜSTÜNÜZE BUNU SİZ ZATEN BİLMİYORSUNUZ VE TATLI UYKUNUZDA UYUMAYA DEVAM EDECEKSİNİZ. TAA Kİ BALYOZU BEYNİNİZE BEYNİNİZE YEDİKTEN SONRA UYANACAKSINIZ...

SİZDEN İNTİKAMIMIZI ELBETTE ALACAĞIZ

SIRP KASAPLARI HADDİNİZİ BİLİN.SİVİL MÜSLÜMANLARA YAPTIĞINIZ KATLİAMLARI UNUTMADIK.ELBET BUNUN İNTİKAMINI ALACAĞIZ.İSLAM DÜŞMANLARI YAPTIKLARININ HESABINI VERECEK.

Misafir

Sırp lider Dodik ayıp etmiş, namaz vaktini bildiren bu kadar teknoloji varken artık yüksek sesle ezana gerek yok, hasta ve uyuyan bebeler rahatsız oluyor deseydi, daha az tepki alırdı.

Ölüm var ölüm.

Bakıyorum da zulum 1453 te başladı diyen, tencere tava çalan kuffarlar cikmış ortaya. Ölüm var ölüm, hesap günü var. İstesenizde istemesenizde. İşinize gelsede gelmesede. Şah damarımızdan daha yakın.

Misafir

Gavurdan ne beklerdiniz?Adı üstünde gavur...

Misafir

müslüman düşmanı o zaman kilisenizde ki çanınızı da alın gidin nereye giderseniz gidin.

KUZGUNCUKLU BATUR

Bu Arapça haykırışlar Hepimizi rahatsız ediyor!.... Müslümanlar İstanbul'da da biraz haddini bilmeli!.......

Misafir

Adam doğruları söylemiş. Artık kendinize gelin.

remzi

sırp küffarından ne beklenir bizdeki bizanslılar da rahatsız oluyor ismi lazım değil bir parti ve yavrusu parti biliyorsunuz fark yok kişilerin ismi farklı o kadar

Misafir

yatacak yeriniz yok haberiniz yok