Saadet Partisi binasında 'evet' pankartı astılar

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı'nın bulunduğu binaya ’Evet’ pankartı asıldı. Pankartı fark eden partililer kısa sürede indirilmesini sağladı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 7 Adet Yorum
YASAKLAR

Allah c.c. Ülkemizi Milletimizi TEK PARTİ, TEK ADAM rejiminden korusun.

FADIL UYANI SENİİ.

JET FADIL DA HAPİSTEN ÇIKAR ÇIKMAZ DOĞUYU KALKINDIRMAK LAZIM DEDİ,HERHALDE PLANLARI VAR,BELKİ BİRŞEYLER KAPAR.İÇİNEMİ DOĞMUŞ.

Misafir

katagülle ile evet pankartı asanlar,evet oyundaki ümitlerini yitirmiş olduğundan;alicengiz oyunlarına başvuruyorlar.dün mağdur edebiyatı yapanlar,asrın yezidleri oldu çıktı,vesselam.

Misafir

İşte bu yüzden hayır, insanda utanma olur her türlü kötülemeyi aşağılamayı yap ondan sonra yüzde 1 oya bile gözünü dik, herkes sizin gibi düşünmeye mecbur mu

Recep

PKK, Kandil, FETÖ'nün hayır dediği yerde onlarla birlikte hayır denir mi? Yazıklar olsun. Böyle çizgisizliğe lanet olsun.

Emre

Erbakanı anma töreni düzenleyip CHP'lileri davet edip ama Erbakan'nın ailesini davet etmeyen, SP'yi CHP, HDP ile yan yana getiren hayırcı parti yönetimi derhal istifa etmelidir.

Emre

Tabana gidin bir sorun bakalım CHP, HDP ile birlikte hayır demeye razılar mı? Tabanın %99 Evet diyeceği yerde, parti yönetiminin derhal istifa etmesi lazım.