Rol çalan insanlar sahnesi..

Sahnedeki rol gerçek kimliğimiz zannedildiğinde "sahte bir kimlik" ortaya çıkar.

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 3 Adet Yorum
Misafir

......... Manisa'da neden sadece erlerin zehirlendiği belli oldu Manisa'da konuşan askerlerden biri komutanların kendileriyle aynı yemekleri yemediğini, kapalı konserveden yemek yediklerini açıkladı

Erol Baron

Yalnız kaldığımızda, reel değerler ışığında ne olduğumuzu-ne olmadığımızı fark eder; kendi gerçeğimizi görür ve biliriz" cümlenizi çok sevdim sn yazar. Çünkü, din, ihale ve muhtarlardan desteksiz hemen bunalan ve hep şüpheyle baktığım hatta, hiç güvenmediğim AKP aynanın karşısında yalnız kaldığında bir yoğurt olarak görünüyorsa, o yoğurdun mayasının FETÖ olduğunu ve AKP'yi 1996 da başlayan bir süreçte ABD ve FETÖ nün kurduğunu, benim gibi hayatta hep kendi olan ve kendi olmayı seven insanlar bilmek zorundadır.

Misafir

Her gün 'acaba bugün dişe dokunur bir şey yazdımı" diyerek okuyorum ama hep içi boş genel geçer cümleler. herkesin bilmediği kelimeler ile herkesin bildiği şeyleri yazıp duruyorsun. Valla Eyüphan Kaya bile senden iyi yazıyor. kültürel olarak dolu olabilirsin ama mümkünse sende kalsın kardeşim aktarma bize.