Liderler anlaştı düzenleme Meclis'e gidiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli, milletvekilliği seçimleri için anlaştı komisyonun hazırladığı 26 maddelik yasal düzenleme iki partinin imzasıyla TBMM Başkanlığına sunulacak.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR20 Adet Yorum
Misafir

Bir varmış bir yokmuş. Korku dağları beklermiş. Ama kokunun ecele faydası da yokmuş.

Misafir

biz de tamamız, hep beraber İYİ diyoruz.... :))))

Misafir

ittifak tamam bahçeli baraya takılıyor, akşener milletin umudu geliyor....

misafir

Bunların birbirlerine söylediği lafı normal vatandaşlar birbirine söylese ömür boyu birbirinin yüzüne bakmazlar. Siyaset ve koltuk sevdası böyle bir şey demekki.

Misafir

hani koalisyonlar kötüydü ??? hani koalisyonlar memleketi batırmıştı???

Misafir

bopçulara oy yok...!!!

Misafir

İstanbul Zeytinburnu’nda üniversite öğrencisi bir kızı evine kadar takip ettikten sonra apartman girişinde saldıran ve genç kızı bağırması üzerine kaçan şahıs, kamera görüntülerini inceleyen Zeytinburnu Asayiş Büro ekipleri tarafından çalıştığı kafede gözaltına alındı. Saldırganın 21 yaşında Suriyeli H.A.S. olduğu belirlendi. Konuyu Gasp Büro ekipleri devralırken, kısa bir süre sonra saldırganın ifadesinin alınmaya başlanacağı belirtiliyor.BİRAZ DA BU MESELELERE BAKIN

HASAN BAL

BİR KOLTUK İÇİN NELER YAPILIYOR. DÜN AĞZA ALINMAYACAK HAKARETLERİ BİRBİRİNE LAYIK GÖRENLERİN ŞU HALİNE BAKINCA VATANDAŞA DİYECEK LAF KALMIYOR

Misafir

Erdoğan çıkarı olmasa bahçelinin elinden tutmaz

Misafir

Bir Ülkücü olarak Bahceliyi sevmiyorum ama, Milletim ve Devletim icin iyi bir haber Okumus oldum, Insallah en azindan Vatandasima Yarar bu kararlar.

aslan

valla koalisyonların faydalı olmadığını kendileri söylüyodu bunlara oy vermeyecem kesin. Ha bunu da kendi faydaları için yaptılar oy moy yok.

abcd

Ne güzel bir tarafta Vatan, Millet, Devlet, Ay Yıldızlı bayrağımızın sevdalıları Allah diyenler. Karşılarındaki kimler? Şehitlerimden ve dinimiz İslamdan nefret edip camilerde imamlarımızı kesmek isteyenler, vatan hainlerinin arkasından gidenler ve pkk dhkpc fetö gibi teröristin avukatlığına soyunup askerime polisime ve Sn Cumhurbaşkanımıza küfür derecesinde hakareti kendilerine görev edinenler. Türk milleti gereğini yapacaktır.

abcd

Çok şükür Allah diyenler, vatan millet ve devletime hizmet edenler birlikteler. Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah.

Misafir

BU SEFER KİM ALDATTI!.......OBAMA, ERDOĞAN’I SADECE BİR KERE DEĞİL HEP ALDATMIŞ!

Yaw get

Nihat Dogani Aday göstertin. Yakisir size.

ALI CENGIZ

Ya Bahceli olmazsa be en önde giderim Afrine demisdi acaba göndermesinler yani beni tutun falan pazarligi yapmasin. Alay konusu oluyor MHP

Misafir

Teferruattan çare olur mu?

Oğuzhan

Bahçeli memleketi kurtardı. Çocuklarımızın geleceğini kurtardı.

oktay sarıca

Çok güzel hareketler bunlar,ülke menfaati için işbirliği, siyasi menfaat gütmemek gerçek bir ülke sevdalısı, bu ülke seni unutmayacak bahçeli , helal olsun, sonuna kadar arkandayız

asde

KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK. İTTİFAKTA BAHÇELİYİ KURTARAMAYACAKTIR