'Gel bakalım Kemal' ve fırıldak AKP'liler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşecek Muharrem İnce. Bu bile Kılıçdaroğlu'nu çıldırtmaya yeter. Erdoğan içeri girdiğinde CHP lideri ayağa kalkmıyor biliyorsunuz. Muharrem İnce ise, Kılıçdaroğlu'nun yok saydığı Erdoğan'ın ayağına gidiyor.

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 59 Adet Yorum
Misafir

sen kaç yaşındasın ve hangi gezegende yaşıyorsun.kıyaslama yapabiliyormusun.

Misafir

Bu arkadaşlar da o kaostan besleniyor zaten.

Gazeteci©

Bu Yazı RTE'nin zora düştüğüne, her alanda tam yetkiye sahip olmasına rağmen tıkandığına ve sonuçta erken seçime mahkum hale geldiğine ilişkin işaretler taşıyor.

Bolivar

Kendimizi kandırmayalım. Şu anda gırtlağına kadar yolsuzluğa, hırsızlığa, hukuksuzluğa, şiddete, kuralsızlığa batmış, uçurumun kıyısına gelmiş bir ülkeyiz.

memo

Çok güzel bir yazı, ak parti ufak değişikliklerle yine seçimi kazanır

Kara Murat

Ak PArti seçime kadar bürokraside ciddi bir değişim yapmalı. Eski MHP li (çıkarcının partisi olmaz gözükür) bürokratlar İHL mezunu bile olsalar Ak Partililere kan kusturuyorlar. Haklarında ciddi araştırma yapılmalı. Eğer bu yapılmazsa özellikle milletvekilliği ve belediye seçimlerinde ciddi oy kaybı olur.

Misafir

EVET İLK DEFA DOĞRU YAZMIŞSIN. AKPLELER ZATEN KÖKTEN FIRILDAKTIR

VATANSEVER

24 haziran 2018 tarihi önemlidir.mhp nin içindeki çakma ülkücüler temizleniyor..AK parti içindeki AKP liler temizleniyor.CUMHUR İTTİFAKI % 66 İLE REKOR KIRILACAK..nokta.

Misafir

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

İmamın Sonu

Sen Hala Kemal Kılıçdaroğlu'yla uğraş............... Bu sefer TAMAM!....... Diplomasız İmamın yerine Diplomalı Fizikçi gelecek!

Makyivelli kim ?

Sistemin meclise geliş safhasında, uyarılarda bulunan muhalefeti susturmak için sözcülerinin verdiği beyanatlarla örn. Burhan Kuzu, Ak Parti de dâhil hiçbir partinin % 50 + 1’i bulmasının kolay olamayacağını bu nedenle seçimler öncesi işbirliğine gitmeleri kaçınılmazlığını ve de bir ihtimal CHP’li hatta HDP’li bir aday da başkan olabilir.Çalışın kazanın demiyorlarmıydı ! Şimdi kendi getirdikleri sistemden rahatsızlık başladı.Neden?

Misafir

İçerde ve dışarda bulaştığı suçlardan kurtuluşu olmadığını kendi de biliyor. Her geçen gün paranoyası artıyor ve süreç işliyor.

Basının yalancısıyım:

“Hiç bir zaman AK Partili olmadım, olmayacağım da, Erdoğan’ın kutlu mücadelesini ise ölümüne destekliyorum- — Ömer TURAN”, “ Benim siyasi bir kimliğim yok, ben sadece Erdoğancıyım - ATASAY'ın sahibi Cihan Kamer ” Benim AK Parti ile de işim olmaz. Ben asıl Tayyip Erdoğancıyım. AK Partili değilim ancak Tayyip bey şuradan atla desin, atlarım - Müzik yapımcısı Şahin Özer ”AK Parti bu söylemlerden hiç rahatsız olmadı. Ve hiç “Ne demek AK Partili değilim Erdoğancıyım” tepkisi göstermedi. ' bu münafıklarla kazanılan geçmiş seçimlerde ses çıkmıyordu Ne oldu şimdi ? Kim ne Nedir bu münafık!..

misafir

İt ürür kervan yürür. Köpeklerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı der atalarımız. Yan yana geliyorlar olmuyor, üst üste çıkıyorlar olmuyor, alt alta geliyorlar yine olmuyor. Allahın izni ile Reisimiz yine ezici bir çoğunlukla Başkan olacak ve diğerleri de mal mal bakacaktır

Misafir

Geleceğin chp başkanı İNCE dir ince. KeMAL görecek kazdığı kuyuya düşünce Politika da kazanmak için sevgi kabul gerek KeMAL gibi küfür ağızları olan elbet kaybedecek

Sivasli

Bos ver be Reis Itler Ürür Reis Milletiyle yürür NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

cemal eren

Başka hikaye yazamıyorsunuz ,uyutmaya devam.

alara

muharrem erdoğanla neden görüşmek istiyor acaba, hani diğer adaylarla görüşmesi normal sonuçta konuşulacak şeyleri vardır, 2. tura laırsak destek verin falanda, erdoğanla ne konuşacak, merhaba ben adayım, merhaba bende adayım haydi yarışmacılara başarılar diliyorum. yada olurda seçilirsem bana üç mektup bırakmayı unutma mı diyecek. erdoğan çok kurt, 7 haziran seçiminden hemen sonra deniz baykalı davet etti chp nin kucağına bir bomba bırakıp çelip kenardan zevkle seyretti, muharremin ziyareti bakalım ne dedikodulara sebep olacak

POLİS-2

Bunlara ilaveten 12.04.2018 tarihinde MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal ve arkadaşlarının ''Polislerin sorunlarının araştırılarak alınması gereken önlemlerin belirlenmesi'' konusundaki önergesi, AKP Milletvekillerince reddedildi. MHP’li Haberal da, önergeyi reddeden AKP'lilere, ''Bütün polisler sizi dinledi, başka hiçbir şey demiyorum'' sözleriyle sitem ettiği haberlere yansımıştır. Her 10 Nisan’da zam söylentileri ayyuka çıkıp bu sene yapılan gibi 10 nisan günü askere verilen seyyanen zam bizleri derinden yaralamıştır. Oysaki yıllarca fetö terör örgütü ile kucak kucağa çalışıp istediği zaman 24 maaş taltif alan mutlu bir kesim var iken, 15 Temmuz hain darbesi sonrasında Halkla birlikte can sipare çalışan ve halen de bu hainlere operasyon üstüne operasyon yapan, öncede mağdur olan halende bilerek mağdur edilen bu polislerimizi ne zaman göreceksiniz. Oysaki Darbeyi yapanları ÖDÜLLENDİREN darbeyi engelleyenleri DÖVEN bu sistemi kabul etmiyoruz.

Misafir

Memlektin hali, kim iktiadarda olsa "daha iyi" olurdu?

zazaki

haberinizi beğendim , yeni ufuklar açtı. Teşekkür ederim.

mahmut sami

Asıl münafıklık vatandaşın hakkını koruyacağız deyip de korumayanlarda. ben de ak partiye oy vermeyi düşünmüyorum, ittifaka oy vereceğim. neden münafık olayım? böyle giderse hiç oy bile kullanmayabilirim. münafıklık yapan varsa ak partinin içinde hizip kuranlardır. sade vatandaşın oyuna münafıklık diyemezsiniz.

Misafir

muharrem inceye yakisir devletin bir el degismesi lazim insanlar her zaman degisim isterler sistem degisirse belki hak hukuk adalet gelir diye dusunuyorum

mevhibe inal

Doğrusu İktidara alkış tutmak kolay iş. Bakalım kahraman Ümmetçiler Kudüs'ü nasıl savunacak..

misafir

memleketin hali ortada sizn yaptığınız habere bakın siz haberci aakp nin taşeronusunuz