Dolar bugün nefes aldırdı saat 17.30'da 6.50'leri gördü 14 Ağustos 2018 kuru

Günlerdir sert iniş çıkışlarla baş döndüren dolar ve euro bugün nispeten sakin bir seyir izledi. Dolar kuru saat 17.30'da günü 6.54'ten kapattı. Euro'nun satış fiyatı da gün sonunda 7.46 oldu. Kapalıçarşı'da gram altının fiyatı da 250 liraya indi. İşte 14 Ağustos 2018 piyasa fiyatları:

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 56 Adet Yorum
MMM

2001 krizin de MHP iktidar ortağıydı bugünde iktidar ortağı. O krizde şiddet politikası devredeydi bugünde devrede. O gün Öcalan Türkiye teslim edilmişti, bugün tecritte. O gün ABD sahnedeydi bugün de sahnede. Ne çok benzerliği varmış krizlerin.

efe

notad kuru 6.50 belirlemis yurdum insani 3 ten bahsediyir.size ne iciriyorlar acaba bu tur yorumlari yapmaniz icin...

Misafir

6 nin altida az.3.00 TL yi gecmemeli

Farabi

Geri 3.00 TL ye kadar dusmezse,dusmus saymam ben bunu.Eski yerine gelmelidir.

Serdar

6.33 su an bu gece de dusus devam ederse bunun çok bir anlamı olur. 6 nın altına inerse mükemmel olur.

BU HABERE

Saraylardan, yalılardan çıksınlar, özel uçaklardan, lüks araçlardan insinler, milyarlık vergi borçlarını ödesinler, dolara endeksli hazine garantili ihaleleri iptal etsinler, halkın tasarruf yapıp yapmayacağını o zaman konuşalım. Bunlar ortadayken ne tasarrufu?

Misafir

Evet zaten ehil olan bir kişi gemiyi güvenli şekilde limana götürür. Birden fazla kaptan ise rotayı şaşırır.

dobra

Dolar bozduranlar bozdurun iyidir.Ancak sormadan edemeyeceğim. 1. Neden daha önceden dolar aldın? 2. Neden dolar kzanacağını kazandıktan sonra bozduruyorsun. daha önce neden bozdurmadın. 3.Dolar düştüğünde tekrar almayacakmısın. Hiç samimi değilsiniz. Ben neden dolar ve altın bozduramıyorum? Çünkü yok!

Misafir

Cahil senin bab....dır.

Misafir

sen çok yaşa kardeşim.

Misafir

Bu yoruma olumsuz cevap verenler VH olmalı.

Akşamcı

Hepimiz aynı gemideyiz ......................................Ama tek adam rejiminde geminin kaptanı, başmakinisti, çarkçıbaşısı, güverte reisi, makine lostromosu, aynı kişi… Bir kişi koca gemiyi tek başına, kazasız belasız güvenli bir limana götürebilir mi?

Misafir

ABD nin derdi Türkiye değil Erdoğan Ailesi

Adam

Oh be sonunda dolar düştü ekonomi rayına girdi maşallah

Misafir

Düştü dedikleri 6,5!..........................

Sjovhu

Dolarin acilen 2.40 seviyesine inmesi gerekir

Misafir

yıl 2002 dolar 1.50 tl.yıl 2018 dolar 7.34 tl iken, şimdilik 6.50 ye düştü.yılsonu itibari ile 8.00tl ye yükselmesi ihtimali çok yüksek.bunun adına dolar düştü mü koydunuz?

bu hainler

Tanınmış bir ingiliz bankası bu dolar krizi pazar günü yapmış hainler.A-haberin sipikeri söyledi.oysa kalleş Amerikaya'da artık güvenme.!

Emre

Dolarsız yaşayabilirsin, ama vatansız yaşayamazsın. ABD’nin nihai hedefi Türkiyeyi bölmek. Bunu görmemek için kör olmak gerek. Bugün dolar arttı diye ağlaşanlar, kendini yerden yere atanlar, her fırsatta Tayyibi suçlayanlar, yahu papaz işin bahanesi, dertleri Türkiyeye diz çöktürmek.

Misafir

Sanayicilerimize sesleniyorum. Bankalara saldırarak oralardan döviz alalım gibi yollara tevessül etmeyin. Bu milleti ayakta tutmak sadece bizim görevimiz değil, sanayicinin tüccarın da görevidir. B-C planını uygulamak zorunda kalırım bunu böyle bilesiniz.” Sonuncu cümle ile kambiyo kontrol rejimine geçileceğini ima ediyor Erdoğan. . Başka şıkkı yok.Ya ABD ile masaya oturup şartları tek tek kabul edecek -ki bu kendi idam fermanını imzalamak olur- ya da top yekûn siyasî harp ilan edecek. İkinci şıkkı tercih ettiğini daha nasıl ifade etsin.Çarşamba süre bitiyor

Misafir

düştü 6,5 oldu geçen haftaya göre ise uçtu uçtu......

Misafir

akşam oluyor gardaşş akşama savaş açarlar o dış güçler ....

Zeynep ( g )

Dün ile bugün arasında dolarda %5-6 kayıp var yani Lira toparlanıyor ve siz , bu kez spekülasyon yapıyorsunuz ; oysa dün gece global piyasalar iyice karıştı , hepsi şoktaydı ve kütür kütür düştüler , panik havası içinde Abd 'ye bir hayli yüklenildi (benim de içimin yagları eridi :) ve bu sabah itibariyle ülkemde , bankalarda panik falan kalmadı yani Yunanistan 'a döndüremediler, kul köle edemediler !!Bu arada ''Stajyer '' denilen Adam çok iyi toparladı ortalıgı , dogru hamleler , dogru zamanda ve kimsenin tahmin bile edemeyecegi kadar iyi oyunla ateş söndürdü , bugün alkışlar O'na ...:)

Emekli

Yahu arkadaş millet bir haftada öyle hale geldi ki dolar 5 buçuk olsa aha düştü diyecek sevinecek nasıl algıdır anlamadım gitti

Misafir

GİT REİSİNE ANLAT BUNU ............