Bu ne utanmazlıktır Kemal Bey?

Muharrem İnce'nin deyişiyle, "yenilmişte yenilmiş..." ama hâlâ konuşa biliyor. Hâlâ direnebiliyor. Hâlâ ayak sürebiliyor. Hâlâ sıkılmadan, ar damarı çatlamışçasına "diktatör" diyebiliyor.

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR60 Adet Yorum
Erol Baron

40 yıl Katolik bir ülkede yaşadım ve hala da gidip geliyorum çünkü oradan emekliyim fakat, hiç bir seçimde hiç bir politikacının, ben rakiplerimden daha fazla Katolikim diyerek seçmenden oy istediğini görmedim.

bekir

Seçimi kaybetmedik diyor Hadi Bey bide duvarı yıktık diyor şaka gibi peki seçimi herkes kazandıysa kaybeden kim bu işten bişey anlamadım.

mollada kazanıyor

iki jumbo jet bedava, benzin devletten,para devletten,28 yalak tv istasyonu oda korkudan sende yana yayında,din diyanet senden,her iftarda sonra 40 dakiaka propoganda,camiide propoganda valla bu şartlarda benim sokak tekirimde kazanır.zaten korede kim rusyada putin iranda mollada kazanıyor.

Misafir

Bunlara laf anlatamazsınız. Hiç uğraşmadan ve muhalefet ile muhatap olmadan Türkiye nin geleceğine bakalım.

Misafir

BUNDAN SONRASI OLASILIKLAR DÖNEMİ.MECLİSTE ÇOĞUNLUĞU OLMAYAN CB. HER TÜRLÜ OLASILIKLARA VE TAVİZE AÇIK OLACAKTIR. YENİ HABUR VB DAHİL. CHP NE VAKİT BUNA BENZER BİR OLAYIN İÇİNDE OLMUŞ.HDP DAHİL HER PARTİYİ, HER GÖRÜŞÜ DEMOKRATİK KABUL ETMİŞTİR. DEMOKRATİK ÜLKEDE %10 BARAJ NİÇİN VAR..TABİİKİ MECLİSE SOKTURMAMAK İÇİN.SÖZE GELİNCE "BİZ HDP'NİN MECLİSTE OLMASINA KARŞI DEĞİLİZ" HEMİİ!

Misafir

chp olmasa daha hızlı yol alacağız aslında....

Misafir

Bu devleti Türk Milleti kurdu, geçmişte kurduğu 16 devlet gibi...yoktan yere kendinize pay çıkartmayın be, bıktık sizden..

Misafir

söylediğine kendinde inanıyormusun ?

Misafir

bülent tezcanın kulağını çekmesi gerekiyor, gibi mesala

Misafir

siz ne içiyorsanız söyleyin, aynısından düşmanlara da içirelim ki birbirlerini yesinler.

Misafir

niye kullansın ki, daha seçim dün oldu, bir seçim ve bir yenilgi daha mı görmek istiyorsun. size kalsa her yenilgi sonrası seçim istersiniz, bu durum sizde alışkanlık yapmış.

Misafir

sn.Devlet Bahçeli de 9 defa seçim kaybetti?Yani sen ,Kılıçtaroğlunun kazanamadığına mı üzüldün HADİ bey.Erdoğan,ATATÜRKÜN kurduğu Cumhuriyete hizmete devam edecek.Endişelenme.

Misafir

varsan baksan bu yorumu yazana, evi, son model arabası vardır, mutfağına girsen herşey mevcuttur. çünkü nankördür

Misafir

peki senin muhalefet dediklerin YIKIMdan başka ne vaatler verdi millete??? alaturka muhalefet

Misafir

Önce ŞÜKÜR bileceksin, sonra CEBİNDEN ÖNCE VATANINI DÜŞÜNECEKSİN. ben orta halli ve hatta daha alt bir tabakadayım lakin çok şükür herşeyi olmasa da çoğu şeyi alabilecek param var, arabam da var, değil size 3,000 tl maaş 15,000 tl versler siz yine değişmezsiniz.

Misafir

sen bırak olasıkları da gerçeklere bak, Tek Gerçek var; o da "CHP artık Atatürk'ün partisi değil, pkk dhkpc ve devsol gibi terör örgütlerinin eline geçmiştir." yani ya chp yi kurtarın yada kurtaramıyorsanız bırakın başka parti kurun terörden ARININ. sonra AKP-MHP ye laf edin.

Misafir

NE GİBİ. NE YAPMASI GEREKİYOR?

Misafir

Bülent Tezcan'ın ağzıyla... Milleti sokağa dökmeye hazırlanıyorlardı, "hile hurda" yalanıyla... bu cümleye karşılık savcılık Bülent Tezcan hakkında birşey yapmayacak mı ? acaba

Misafir

yine güzel birşet demiyor yeter kemal ile 8 sene eğlendik birazda muharremle eğlenelim diyor sonuçta chp ile eğleniyoz dalga geciyoruz...

Misafir

Osmangazi ve Yavuz Sultan Selim köprüleriyle Avrasya tünelini inşa eden müteahhitler de AKP'ye oy verdi çünkü bu üç yapı için harcadıkları 6.5 milyar $ yerine devletten 50 milyar $ alarak 7 silsilelerini zengin edecekler.

Misafir

Endişeye gerek yok.sn.Erdoğan,Atatürkün kurduğu cumhuriyete en güzel hizmeti yapacak.

Misafir

Dün,Muharrem İnceye demediğini bırakmıyordun beyefendi.Derdin ne.Sen git,tarikat ve cemaatlarin yoksul halkı masallarla soyduğuna karşı çık.Hadi kardeşim.

Misafir

Hadi bey,CHP Cumhuriyeti korumak için hep varolacaktır !CHP ,Türkiye Cumhuriyetinin bekçisidir.Boşa kendini yorma.

hasan erdur

sayın yazar sen önce refarandum sonuçlarının nezaman sonuçlandığına bak.birde bu seçimin nezaman medyada sonuçlandığına bak.eğer akıllı isen refarandum seçiminde sadece 2 seçenek vardı.evet hayır.şimdi bu seçimde hem 2 seçim yapıldı hemde adaylar ve partiler çok fazla idi ve sayımın çok daha zaman alması gerkir.mantıklı değilmi.ama bu seçim refarandum sonuçlarında 2 saat önce yüzde 90 açıklandı ve millt 20.30 da solağa çıktı.bak bakalım eski seçimlere 20.30 da açıklanan ve milletin sokağa döküldüğü bir seçim varmı.

Misafir

iKTİDAR YENİ SİSTEM İÇİN 2 PARTİ İSTİYOR MECLİSTE..Seçim sonuçlarına bakılırsa Ak Parti %15 oy kaybetmiş (belki MHP ye gitmiş olabilir ) CHP de HDP'ye oy devşirmiştir..İki Partili Meclis Yakın zamanda MHP nin Ak Parti'yi HDP'nin de CHP'yi eriterek Sivri bir hale gelecektir.Siz şimdi Ak Parti ve Sayın CB. nın "Her dediğimizi yaptıracağız" diyen kilit Parti MHP İLE BÜTÜN UĞRAŞLARA RAĞMEN Meclise girmeyi başaran HDP ye uygulayacağı politikayı yazın da, millet öğrensin verilen/verilecek tavizleri ve 2. Habur olayı vb. tabloyu ve de sözleri .. Yazabilirmisiniz olacakları!