1 haftada 1500 ev satıldı Emlak Konut projelerine yoğun ilgi var

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde başlayan konutta tarihi kampanya fırsatı alıcıları harekete geçirdi. 1 haftada satılan ev sayısı 1500’ü buldu. Kampanyaya 38 projesiyle katılan Emlak Konut GYO’nun Genel Müdürü Hakan Gedikli, "Sadece bizim projelerimizden 500 ev için kapora aldık” dedi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 8 Adet Yorum
Güneysulu Turgut

%10+15+15 kendini gıdıkla gül gedikli. Yaptığınız kampanya eğer kampanyaysa ben daha bişi bilmiyorum. %15+15 iki kez ara ödeme hangi akla mantıkla istiyorsun. Sizde mi akıl yok yada iyi bir lekilde mi kandırmaya çalışıyorsunuz. kardeşim ben %10 peşini verip ardndan da %15 ve Bir %15 daha peşin verecek ..... olsa bende neden senin kazık fiyatlı evlerini alım. Gider peşin alırım o ara ödemeleri verebilecek gücüm olsa. Allah (c.c.) bu fahiş fiyatları bir bir cebinizden çıkarır ve büyük bir sıkıntıya sokar fırsatçıları inşallah.

Kerim

Bu fiyatlar nedir? Boyle konut fiyati mi olur! Arkadas konutun yapim fiyati belli. O kadar para etmiyor. Vatandastan neden bu kadar para aliyorsunuz? Devlet kar amacli mi yatirim yapiyor? Tamam kar da etsin. Ama bu cok cok fazla. O konutlarin ederi en fazla 100 Bin TL dir. Fiyatlarinizi duzenleyin arkadas. Bir de GYO Genel muduru Hakan Gedikliyi kovun isinden. Baska bir kisiyi getirin.

MCAKİR

MS.TOKİ Aylık taksit 2,302 TL Asgari ücret 1.604 TL BEN MEZARDA MI EV SAHİBİ OLACAĞIM.

Misafir

seksen milyonda 1500 çooooook fzlaymış yaaa...geriye kalan 79 milyon kişi insan değil...............

Misafir

Şu an Türkiyede yaşayıp ev alanın aklına şaşarım, taksitleri ödeyemeyip herkes evini satmak isteyince fiyatlar yarıya inecek.

Misafir

geçen hafta bizde bu haberler üzerine projeleri gezdik 300 bine ev yok 2+1 ler 817 bin tl den başlıyor 6.12.18 ve 24. aylarda 817 bin tl' nin %15'ini ara ödeme istiyorlar, yani maaşla çalışan birinin alma ihtimali sıfır. Neredeyse 300.000 TL' lik evler liste verin de biz de gidip ev sahibi olalım.

Misafir

Koskoca bir yalan. Yalanınız batsın emi.

Misafir

Bu millet konut kredilerinden dolayi 40 bin dolara almasi gereken evi 120 bin dolara aliyor. Fiyatlar dolar bazinda bile 3 e katlamis. Emlak Balonu patlayacak ayni mortgage krizi gibi.