HABER /  SPOR

Tutuklu Ronaldinho'ya Koronavirüs darbesi

Ronaldinho ile kardeşi Roberto, sahte evrakla ülkeye giriş yapmak suçundan geçtiğimiz ay gözaltına alınmıştı. Koronavirüsten dolayı Ronaldinho'nun davası hayat normal akışına döndüğü zaman görülecek.

Abone ol

Brezilyalı eski futbolcu Ronaldinho ile kardeşi Roberto, sahte evrakla ülkeye giriş yapmak suçundan geçtiğimiz ay gözaltına alınmıştı.

2015 yılında koruma altında olan bir gölde yasadışı olarak balık çiftliği kuran Ronaldinho'nun 8.5 milyon dolarlık cezayı ödememesi nedeniyle 2018 yılında pasaportuna el konulmuştu.

Tutuklanarak hapishaneye gönderildi
Kendi isimlerine düzenlenmiş sahte pasaport ile Paraguay'a giriş yaptıkları tespit edilen Ronaldinho ile kardeşi Roberto, konakladıkları otelde polis ekiplerince gözaltına alınıp daha sonra tutuklanarak hapishaneye gönderildi.

Ailesine videolu mesaj gönderdi
Daha önce hapishane bahçesinde gerçekleştirilen maçta görüntülenen Ronaldinho, bu sefer videolu mesaj çekerek ailesine iyi olduğunu bildirdi.

Korona mahkemeyi etkileyebilir
Öte yandan Koronavirüs salgını birçok alanda olduğu gibi mahkemelerin görülmesini de etkileyecek. Buna göre Ronaldinho'nun davası hayat normal akışına döndüğü zaman görülecek.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Bursa'nın Keles ilçesindeki 1 mahalle karantinaya alındı
Sakarya valisinden sert açıklama: İkna zamanı geçti ceza zamanı başladı
İHH Türkiye’de 15 bin yetime sahip çıkıyor
Çavuşoğlu'ndan Paris'teki Keldani Kilisesi Papazı Dumand'a başsağlığı telefonu
PTT önlerinde bariyerli önlem alındı, sosyal mesafeye uyuldu
Sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkıyor son haberler geldi
Yorumlar