HABER /  GÜNCEL

Tuncay Özkan'dan Nagehan Alçı'ya: Yalan söylüyorsun!

CHP Milletvekili Tuncay Özkan Muharrem İnce’nin katıldığı canlı yayındaki Nagehan Alçı'nın 'seçim gecesi içkiliydi' iddiasıyla ilgili açıklama yaptı. Tuncay Özkan iddiayla ilgili “Nagehan Alçı yalan söylüyor” dedi.

Abone ol

CHP eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Habertürk’te gündeme dair soruları yanıtladı. İnce’ye yöneltilen sorular arasında “Cumhurbaşkanlığı seçimlerin yapıldığı gece alkollü olduğu iddiası” da yer aldı.

Nagehan Alçı’nın sözleri üzerine İnce “Ben içki içerim ama o gece içmedim. Kimseye de hesap vermem. Haram yiyenler hesap versin” dedi.

Alçı’nın, "Tuncay Özkan’ın iddiasıydı sizin içki içtiğiniz. O yaydı, siz bunu söylediniz…" sözleri üzerine İnce şöyle cevap verdi:

Bunlara söyleyecek sözüm yok benim

“Ne diyeyim, benim adaylığım açıklandığında Türkiye için Muharrem İnce zamanı geldi deyip otobüse binmek için devreye insan sokanların gün değiştikçe devran değiştikçe…, ne deyim bunlara? Bunlara söyleyecek sözüm yok benim.”

Tuncay Özkan: Nagehan Alçı yalan söylüyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan ise stüdyodaki sohbete ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı. “Nagehan Alçı yalan söylüyor” diyen Özkan, seçim gecesi kendisinin genel merkezde olduğunu belirtti:

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Konya'da dikkat çeken FETÖ operasyonu: Çok sayıda gözaltı var
İsrafı önlemek için Hilton İstanbul Bomonti'den atılım! "Arkandan ağlar" projesi
Netanyahu: Geniş çaplı bir operasyon başlatmaktan başka seçenek kalmadı
EYT son haber emeklilikte yaşa takılanlara güzel haber Erdoğan duyurdu
Belediye başkanları Erdoğan'dan ne istedi? İşte Beştepe alınan kararlar
Adil Karaismailoğlu nereli İBB'den ataması yapıldı
Yorumlar 2 yorum