BIST 1.376
DOLAR 8,15
EURO 9,71
ALTIN 454,28

Şervan Gökhan Kimdir?

1976 Şanlıurfa / Siverek doğumlu. 2001 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Acil Tıp Uzmanlığını Dicle Üniversitesinden aldı. Ardından Diyarbakır Devlet Hastanesi’nde Uzman Doktor olarak çalıştı. Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman/kurucu başhekim yardımcısı olarak görev aldı. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniğinde görev yaptı. 21.01.2014 tarihinde İzmir Ege Üniversitesin’de girdiği Doçentlik...

1976 Şanlıurfa / Siverek doğumlu.

2001 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Acil Tıp Uzmanlığını Dicle Üniversitesinden aldı. Ardından Diyarbakır Devlet Hastanesi’nde Uzman Doktor olarak çalıştı. Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman/kurucu başhekim yardımcısı olarak görev aldı. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniğinde görev yaptı. 21.01.2014 tarihinde İzmir Ege Üniversitesin’de girdiği Doçentlik sınavını başarı ile tamamlayarak mesleki hayatına Doçent olarak devam etmiştir.

Halen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Tıp Kliniği Eğitim ve İdari Sorumlusudur.

Acil Tıp Uzmanları Derneği, Türkiye Acil Tıp Derneği üyesidir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.