BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
HABER /  GÜNCEL  /  YEREL

Pes! Kapıya bıçakla dayanıp kız arkadaşına bu mesajı attı

Aziz Seyis kendisinden şikâyetçi olan ve uzaklaştırma kararı aldıran kız arkadaşı Gülsüm Demiray’ın kapısına dayanıp bıçakla tehdit etti. Gülsüm Demiray, “Ölmek istemiyorum” deyip savcılığa şikâyette bulunurken kabusu yaşatan sevgilinin savunması pes dedirtti.

Abone ol

Antalya’da yaşayan Gülsüm Demiray (22), kendisine şiddet uyguladığını iddia ettiği erkek arkadaşı Aziz Seyis’ten şikâyetçi oldu ve uzaklaştırma kararı çıkarttı. Hürriyet'in haberine göre, Aziz Seyis elinde bıçakla Gülsüm Demiray’ın kapısına dayanıp tehdit etti.

Aziz Seyis’in kendisini beğenmediği için bile dövdüğünü iddia eden Gülsüm Demiray yaşadıklarını şöyle anlattı:

“İlişkimizin dördüncü ayından itibaren şiddet görmeye başladım. Kemer, silah, bıçak ve daha başka şeylerle şiddet görüyordum. Evimde, onun evinde, dışarıda, arabada, insanların gözü önünde dayaklar yedim. Ayrılmak istediğim zamanda da şiddet görüyordum. Kapıma bıçakla geldi, ertesi gün işyerime gelip silahla ailemi ve beni öldürmekle tehdit etti. Şikâyetçi oldum. Uzaklaştırmayı ihlal etti, aradı, mesaj attı. Sokağıma geldi arabasıyla. Uzaklaştırmayı ihlal ettiği zaman arama ve mesaj görüntüleriyle şikâyet ettim. Hiçbir ceza almadı. Ölmek istemiyorum.”

"Olay sadece kapısını çizmekti"
Aziz Seyis ise Gülsüm Demiray’ın sosyal medyadan paylaştığı gözü ve kolları mor fotoğrafların eski olduğunu iddia ederek, “2019’da tanıştığımız zaman aynı fotoğrafları bana da göstermişti, ‘Eski sevgilim beni ne hale getirdi’ şeklinde söylemişti bana. Şimdi o fotoğrafları ben yapmışım gibi lanse ediyor. Kapıyı çizme olayı ise doğru. Kavga ettiğimiz zaman benim arabamı çizmişti. Ben de ‘Gelip konuşacağız, açmazsan kapını çizeceğim’ dedim. Kendisine bir zarar vermeyeceğimi de söylemiştim. Olay sadece kapısını çizmekti. Daha önce aynı bu fotoğrafları yine sosyal medyada yayınlamış, çok sayıda takipçi kasmıştı. O sosyal medya hesabı kapandı, şimdi tekrar yeni bir sosyal medya hesabı açtığı için takipçi arttırmak istiyor bence” dedi.

ÖNCEKİ HABERLER
Arif Güloğlu hastalığı nedir ne kanseri? Arif Güloğlu yaşı kaç?
Koronavirüs geçireli 1 ay olduysa oruç tutulur mu?
Soma faciası davası yeniden başlıyor
Adana'da evini basan iki kardeşten birini öldürdü diğerini ağır yaraladı
Samsun'da genç bankacıdan acı haber geldi! Yaşam savaşını kaybetti
Mustafa Cengiz başkanlık seçimine girmeyecek Abdurrahim Albayrak sürprizi
Avusturya’da bu yılki ilk teravih namazı kılındı
Antalya'da patates sevdası hayatına mal olacaktı! Baygın halde çıkarıldı
İzmir'de kokoreç yerken hayatının şokunu yaşadı! Boğazı ağrıyor sandı gerçek başka çıktı
Arif Güloğlu kanser oldu BKM oyuncusu Arif Güloğlu ne kanseri
Yorumlar 11 yorum