HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Öcalan mektubuna Bahçeli'den ilk tepki HDP'nin istismarına müdahale...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kritik İstanbul seçimine ilişkin yaptığı değerlendirmede ''23 Haziran'da sonuç ne olursa olsun Cumhur İttifakı devam edecektir. Terörist başının mektubu HDP'nin sapmasına tepkidir. dedi.

Abone ol

MHP lideri Devlet Bahçeli, PKK elebaşı Öcalan'ın 23 Haziran İstanbul seçiminde HDP seçmenine gönderdiği "tarafsız kalın" çağrısını değerlendirdi.

Bahçeli, "İmralı'daki teröristbaşı HDP'nin istismarına müdahale etmek için tarafsızlık çağrısı yapmıştır" dedi.

''Sonuç ne olursa olsun Cumhur İttifakı devam edecek''

Bahçeli ayrıca, "23 Haziran’da sandıktan çıkacak sonuç ne olursa olsun Cumhur İttifakı’nın istikrarlı, inançlı ve iddialı varlığı devam edecektir" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'nin dikkat çeken açıklamasının tamamı şöyle:

Teröristbaşının mektubu, HDP’nin vahim sapmasına, zillet ittifakına verdiği rezil desteğine itirazın, tepkinin ve bundan duyduğu rahatsızlığın eseri ve sonucudur.

CHP’nin başını çektiği, İP’in bütün imkânlarıyla destek verdiği, iç ve dış odakların açık açık yardım ve yataklık yaptığı Zillet İttifakı karanlık emellerine ulaşamayacaktır.

''Karşımızdaki tablo esef ve ibret vericidir''

PKK’nın siyasi izdüşümü olan HDP’nin, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayına vermiş olduğu açık çek, verdiği katkı, gösterdiği yoğun ilgi ve alaka milletimizde büyük bir infiale neden olmaktadır.
HDP ve Kandil CHP’nin yanında hizalanmıştır. Karşımızdaki tablo esef ve ibret vericidir.

''HDP’nin istismarına müdahale etmek hatta önüne geçmek maksadıyla tarafsızlık çağrısı yapmıştır''

HDP’yle CHP arasında kurulan al-ver süreci, kirli pazarlıklar, kahredici anlaşma ve uzlaşmalar milli bekamız açısından ağır risk ve tehdittir.
İmralı’da ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını çeken teröristbaşı anlaşılan odur ki, HDP’nin istismarına müdahale etmek, hatta önüne geçmek maksadıyla tarafsızlık çağrısı yapmıştır.

Teröristbaşının mektubu HDP’nin vahim sapmasına, Zillet İttifakı’na verdiği rezil desteğine itirazın, tepkinin ve bundan duyduğu rahatsızlığın eseri ve sonucudur.

''Teröristbaşının uyarısına rağmen marazi ve mahsurlu stratejisinde bir değişikliğe gitmeme iradesi...''
 
PKK’nın siyaset acentesi HDP’nin teröristbaşının uyarısına rağmen marazi ve mahsurlu stratejisinde bir değişikliğe gitmeme iradesi ise 23 Haziran üzerinde oynanan ahlaksız oyunu iyice gözler önüne sermiş olacaktır.

HDP-PKK-teröristbaşı ve terörist Demirtaş arasındaki derin çatlakların çok boyutlu analiz ve yorumu elbette yapılacak, nihai olarak İstanbul içine çekilmek istenen girdaptan 23 Haziran’da tamamıyla kurtulacaktır.
Milliyetçi Hareket Partisi 23 Haziran’a odaklanmıştır.
Tuzaklar nafile, tertipler beyhudedir.

''Sağduyu öne çıkacak''

23 Haziran’da İstanbul ehline emanet edilecek, sağduyu öne çıkacak, Cumhur İttifakı’nın muhterem adayı Sayın Binali Yıldırım, inancımız odur ki Büyükşehir Belediye Başkanı seçilecektir.

Tarih, demokrasi ve milli irade bir kez daha hükmünü verecek; yalan, riya ve aldatmayla, milli beka, milli onur, milli haysiyet arasındaki farkı ortaya koyacaktır.

Nitekim 23 Haziran’da hak, hakkaniyet, cumhur ve İstanbul kazanacak, zillet, rezalet, melanet, hıyanet kaybedecektir.

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri Son İstanbul seçim anketi geldi! İmamoğlu Yıldırım arasındaki fark Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Bursaspor'u zor günler bekliyor! Gelirlere el konuldu
Bağdat'ta camiye intihar saldırısı gerçekleşti! Çok sayıda ölü ve yaralı var
İstanbul seçim anket sonuçları SONAR kim önde gidiyor?
ADA araştırma şirketine göre 23 Haziran İstanbul seçim sonuçları
Türkiye'de ender görülen bu bitkiyi koparmanın cezası 50 bin TL
Valorant ücretsiz indirme özelliği aktif-Valorant oyunu nasıl nereden indirilir?
Yorumlar 74 yorum