BIST 1.127
DOLAR 8,30
EURO 9,75
ALTIN 502,04
HABER /  GÜNCEL

Niğde'de de kamuda mesai saatleri değişti! İşte resmi kurumlarda yeni mesai saatleri...

NİĞDE Valiliği, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılımının önlenmesi amacıyla kamu kurum ve kuruluşlarında mesai düzenlemesine gidildiğini bildirdi.  

Abone ol

Niğde Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Cumhurbaşkanlığı Genelgesi kapsamında, salgınla mücadeleyi ve hizmetlerin sunumunu aksatmayacak şekilde, yarından itibaren tüm kamu kurum ve kuruluşlarında uzaktan veya dönüşümlü olacak şekilde esnek çalışma uygulamasına geçilmesi kararı aldı.

Kurul, il merkezindeki kamu kurum ve kuruluşlarında mesaiye geliş ile gidişlerdeki servis ve toplu ulaşım yoğunluğunu ve salgının bulaşma riskini azaltmak amacıyla yarından itibaren kademeli mesai uygulanmasını kararlaştırdı.

İşte Niğde'de yeni mesai saatleri...

Buna göre, kademeli mesai uygulaması kapsamında İl Defterdarlığı ile Tapu, İl Afet ve Acil Durum, Çevre ve Şehircilik, İl Tarım ve Orman, İl Milli Eğitim, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl, Orman ve Su İşleri Şube, Sanayi ve Teknoloji İl, Ticaret İl, İl Kültür ve Turizm, DSİ 45. Şube ve İl Göç İdaresi müdürlüklerinin mesai saatlerinin 08.30-12.30/13.30-17.30 olarak düzenlenmesi, bunun dışındaki kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kurumlarının mevcut mesai saatlerine devam etmesi kararı alındı.

ÖNCEKİ HABERLER
ABD Başkanı Trump iyice coştu: Nobel Barış Ödülü hakkım
Niğde Valiliği'nden koronavirüs tedbiri! Mesai saatleri değiştirildi
UEFA'dan Cüneyt Çakır'a görev
5. 6. 7. sınıf EBA dersleri saat kaçta başlıyor nereden izlenir?
İstanbul'da 1 kişi Bozdoğan Kemeri'ne çıkarak intihar girişiminde bulundu
Tesbih namazı nasıl kılınır Diyanet anlatımı
Yorumlar