BIST 1.210
DOLAR 7,86
EURO 9,31
ALTIN 483,06
HABER /  MAGAZİN

Necati Şaşmaz'ın evlilikleri Amerikalı ilk eşi kimdir?

Necati Şaşmaz'ın boşanma arefesinde olduğu eşi Nagehan Şaşmaz, kocası Necatİ Şaşmaz'ın Amerikalı bir kadınla evli olduğunu iddia etmişti. Necati Şaşmaz'dan belgeli yalanlama geldi. 2001 yılında Claire adında Amerikalı bir kadınla evlenen Necati Şaşmaz aynı yıl o kadından boşanmış.

Abone ol

Necati Şaşmaz, boşanma arefesinde olduğu eşi Nagehan Şaşmaz'ın evlilik iddialarına son noktayı koydu. Nagehan Şaşmaz, kocası Necati Şaşmaz'ın Amerikalı bir kadınla evli olduğunu iddia etmiş ve savcılığa başvurmuştu. Necati Şaşmaz cephesinden bu iddialara yanıt geldi. Necati Şaşmaz, yayınladığı belge ile Amerikalı eşi Clarie'dan 2001 yılında boşandığını ilan etti. 

NECATİ ŞAŞMAZ CEPHESİNDEN AÇIKLAMA: Şaşmaz'ın avukatı Altın Mimir yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Bugün bir takım magazin gazeteler ve sosyal medya hesaplarında müvekkil hakkında gerçeğe aykırı olarak yapılan haberler ve paylaşımlar neticesinde aşağıdaki açıklamayı yapma zarureti hasıl olmuştur. Öncelikle ve önemle belirtmek isteriz ki; haber içeriklerinde geçen "hileli evlilik sebebiyle C. Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulması" ile ilgili olarak müvekkile ulaşmış bir tebligat olmadığı gibi suç duyurusu ile ilgili bir bilgimiz de bulunmamaktadır. Müvekkilimiz hakkında yapılan tek suç duyurusu, Nagehan Şaşmaz'ın "Ağır kusurlu" olduğunu gösteren WhatsApp mesajlarının, boşanma davasının görüldüğü mahkemeye sunulmuş olması sebebiyle müvekkil hakkında "Özel Hayatın Gizliliğini İhlal" şikayeti ile yapmış olduğu suç duyurusudur.

Bu noktada önemle altını çizmek istediğimiz husus Nagehan Şaşmaz taraflar arasındaki boşanma davasında gizlilik ve basın yasağı kararlarını delmek için kendince çeşitli hileli davranışlarda bulunarak Cuma günü verdiği dilekçeleri hafta sonu haber yaptırmak için basına servis etmesidir. Söz konusu suç duyurusu doğru ise suç duyurusunun henüz yetkili Anadolu Cumhuriyet Savcısı'na daha ulaşmadan, dilekçenin Çağlayan Adlyesi'ndeki adliye muhabirine ulaştırılmış olması her şeyi kanıtlamaktadır.

NECATİ ŞAŞMAZ'IN 2001 YILINDAKİ BOŞANMA İLANI
"Haber içeriğinde belirtilen ve müvekkilimizin ABD vatandaşı bir kadınla evli olduğu iddiası ise tamamen büyük bir yalan ve iftiradır. Zira müvekkilim ekteki metninden de anlaşılacağı üzere 2001 yılında boşanmış olup Nagehan Şaşmaz da bunu bilmektedir.

Hal böyle iken Nagehan Şaşmaz kendi ağır kusurlu davranışlarını gizlemek ve müvekkilden haksız menfaat elde etmek amacıyla bu ve benzer bir kısım gerçek dışı iddialarla sürekli müvekkile yönlendirdiği tehdit ve şantajlar karşılıksız kalınca yaptığı iddia edilen suç duyurusunu basına servis ederek, müvekkilin itibarını sarsmak istemektedir. Sayın basın mensuplarından, müvekkil ile evliliğin bir ranta dönüştürmek isteyen Nagehan Şaşmaz'ın bu hileli tutum ve davranışlarına paye vermemelerini önemle rica ederiz. Bu iftirayı ortaya atan Nagehan Şaşmaz ve ilgililer hakkında süratle Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulacağını kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız."

6 YIL SONRA BOŞANMA KARARI ALDILAR: Öte yandan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz ve Nagehan Şaşmaz 2012 yılında nikah masasına oturmuş, 6 yıl evli kaldıktan sonra boşanma kararı almışlardı.

NAGEHAN ŞAŞMAZ KİMDİR: Nagehan Şaşmaz 1992 yılında dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitiminin ardından üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde tamamladı.

2012 yılında Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı "Polat Alemdar" karakteri ile adını duyuran Necati Şaşmaz ile dünya evine girdi.

Çiftin bu evlilikten, 2013 yılında dünyaya gelen 'Ali Nadir' ve 2017'de dünyaya gelen 'Yusuf Emir' adında iki çocuğu bulunuyor.

ÖNCEKİ HABERLER
Bursa’da platonik aşık dehşeti kurşun yağdırdı
Beşiktaş'tan Caner Erkin'e 2 yıllık sözleşme
Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne 129 personel alımı
Necati Şaşmaz'ın eşi Nagehan Şaşmaz kimdir aralarındaki yaş farkı
Bakan Cahit Turhan önemli açıklama! 1 milyon yolcuya ücretsiz ulaşım
Masumlar Apartmanı Safiye'nin annesi Hasibe kimdir?
Yorumlar