BIST 1.431
DOLAR 8,62
EURO 10,36
ALTIN 504,24
HABER /  GÜNCEL

Melisa Emirbayer Selin Ciğerci olayı nedir Gökhan Çıra için tehdit etmiş

Futbolcu Gökhan Çıra ile geçtiğimiz yıl evlenen Selin Ciğerci hakkında magazin basınına düşen iddialar çok vahim. Survivor'da yarışan Melisa Emirbayer'e bıcak çektiği ve tehdit ettiği iddia edilen Selin Ciğerci merak edildi. Peki Gökhan çıra'nın 'saplantı' haline getirdiği Melisa Emirbayer kimdir, kaç yaşında?

Abone ol

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından biri olan Bircan Bali Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında akıl almaz iddialarda bulundu ve magazin basınının gündemi oldu. İddialara göre Selin Ciğerci, Survivor'da yarışan Melisa Emirbayer'in boğazına bıçak dayamış ve tehdit etmiş.

Söylenenlere göre Gökhan Çıra, eşi Selin Ciğerci'yi Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer ile aldatıyordu. Bu büyük iddiaların üzerine Seren Serengil'in yaptığı ağızları açık bırakan açıklama da oldukça tepki çekmişti.

"Melisa, bunların ürün reklamını yapmak için çağırılıyor, orada tanışıyorlar. Sonrasında Melisa'yı beğenen Gökhan Çıra, sürekli kızı aramaya başlıyor. Melisa açmadığındaysa hesap sormaya başlıyor. Sonrasındaysa Melisa'ya 'Ben sana aşık oldum. Hayatımda ilk kez böyle hissettim.' diye itirafta bulunuyor. Melisa da 'Siz evlisiniz, Selin Ciğerci var, benim böyle bir şeyin içinde olmam mümkün değil.' diyerek reddediyor. Gökhan Çıra da 'Patlarsam da patlayım, ben zaten Selin'den boşanmak istiyorum.' diye cevap veriyor. Gökhan Çıra, Melisa'yı saplantı haline getiriyor böylece."


"Öyle ki Melisa'nın kapısının önüne adam dikiyor, takip ettirmeye başlıyor!"

"Ardından da kıza sürekli 'Aşağı in, eğer inmezsen mahallede olay çıkarırım.' şeklinde tehditler ediyor. Asıl olay ise Gökhan'ın bu kıza attığı mesajları Selin Ciğerci'nin yakalamasıyla çıkıyor. Yanlarında çalışan Ercan isimli kişi, Melisa Bayer'i 'Senin bu evde can güvenliğin yok, Selin Ciğerci seni öldürecek' diyerek başka bir yere götürüyor. Oraya da Selin Ciğerci elinde bıçakla geliyor. Sonrasında kızı dövüyor Selin. Araya girmek isteyen adamlarına da bıçak savuruyor ünlü fenomen. Melisa'yı da 'Eğer kocamdan uzak durmazsan senin suratına kezzap atarım, benim geçmişte yaşadığım hayatı yaşarsın' diyerek tehdit ediyor.
"İstanbul'da yalnız yaşayan Melisa, İzmir'e annesinin evine sığınıyor korkudan."

"Bu olayları duyan annesi 5. kattan atlamaya ve intihar etmeye çalışıyor. Suç duyurusunda bulunursa kimsenin kızına inanmayacağını söylüyor. Melisa da annesinin ve kendisinin can güvenliğinden korktuğu için susuyor. Bunlar 4 gün önce yaşanmış."

"Şimdi şu sıralar Melisa, suç duyurusunda bulunmak için Cumhuriyet Başsavcılığı'nda."

ÖNCEKİ HABERLER
AK Partili Sabri Öztürk koronavirüse yakalandığını duyurdu
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Zonguldak'ta tamir ederken ölümden döndü! Tuvalete sığındı
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'Bahçeli ve Çakıcı' yorumu: Belki de Cumhuriyet tarihinde bir ilktir
Giresun'da ayıyla 10 dakika boğuştu! Köpekler kurtardı Karadeniz'e 2 önlem önerisi
Ekonomist Mahfi Eğilmez uyardı aksi takdirde kur yine yukarı gider
Türkiye'de bir ilk! Norveç, İtalya'dan sonra Erzurum'da yapıldı
Çakarlı maganda Muhammet Enes Uysal hakkında istenen ceza belli oldu
Koronavirüs hastaları 'elektronik bileklik' ile takip edilecek: İlk uygulama Kırıkkale’de başladı
AVM'ler kaça kadar açık olacak bugün kaçta kapanıyor son bilgi
Yorumlar