BIST 1.417
DOLAR 8,15
EURO 9,70
ALTIN 457,31
MEDYA

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 53. bölüm fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 53. bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 27 Şubat 2021 Cumartesi akşamı Show TV'de...

Kuzey ile Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Kuzey, Yıldız’la sözlenip üniversite okumaya İstanbul’a gittiğinde başka bir kadına aşık olup evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur olmasına ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir.

Kuzey, yıllar önce bin bir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir. Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orada kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir.

İşin içine bir de; biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır. Kuzey’i ne kendi ailesi, ne de diğer köylüler kabul etmemektedir. Yıldız da bulduğu her fırsatta Karadeniz’i Kuzey’e dar etmektedir.

Yıldız ne yaparsa yapsın, dövse de sövse de hıncını alamaz. İçindeki küllenmek bilmeyen öfke, daha da alevlenmiştir. Kuzey’in tek bir lafıyla bu alev ya sönecek ya da tüm Karadeniz’i yakacak bir yangına dönüşecektir. Her şey, Kuzey’in iki dudağının arasındadır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbul paylaşımı
Bakan Koca'dan 'bedava aşı' iddiası hakkında açıklama
İstanbul'da site sakinlerine mafya dayağı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken Kanal İstanbul açıklaması
Fetöcü'lerin yıldırım aşkı! Bakın nasıl aşık olmuşlar!
Avcılar Haramidere'de yanarak kayan araç korku saçtı o anlar kamerada
Erdoğan'dan CHP'ye sert tepki: ''Utanmaz terbiyesizler!''
Gaziosmanpaşa'da sağlık çalışanına saldıran şehir eşkıyası tutuklandı
Halk TV'de 'Aşılamada ilk 25'te bile değiliz' diyen Ayşenur Arslan 1 dakika sonra özür diledi
Ücretsiz maskeyi duyan koştu! Kırıkkale'de izdiham yaşandı
Yorumlar