BIST 10.771
DOLAR 32,82
EURO 35,14
ALTIN 2.450,67
HABER /  SPOR

Kaçak Lincoln Floryada

Bir haftadan fazla ortalıkta yoktu. Mazeret de bildirmeyen Lincoln sonunda antremana çıktı.

Abone ol Galatasaray'da futbol takımının çalışmalarına başlamasının 9. gününde, Brezilaylı oyuncu Casio Lincoln nihayet takıma dahil oldu.

TARAFTAR BAĞRINA BASTI

Brezilyalı oyuncu, antrenman sahasına çıktığında çalışmayı izleyen yaklaşık 200 taraftarın sevgi gösterileriyle karşılanırken, taraftarlar Lincoln'e tezahüratlar yaparak moral verdi. Lincoln de taraftarların sevgi gösterilerine karşılık vererek, yumruk gösterisi yaptı.

ÖZÜR DİLERİM

Galatasaray'da yeni sezon hazırlıklarına gecikmeli olarak katılan Brezilyalı oyuncu Casio Lincoln, gecikmesinden ötürü özür diledi.

Sarı-kırmızılı takımın Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenmanı sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan Lincoln, İstanbul'a geç gelip, takıma geç katıldığı için üzgün olduğunu belirterek, ''Geç geldiğim ve takıma geç katıldığım için özür dilerim. Galatasaray Kulübü'nden, yöneticilerden ve teknik ekipten özür dilerim'' dedi.

GALATASARAY'DA MUTLUYUM

Ortaya atılan tüm dedikodulara, yaratılan tüm spekülasyonlara rağmen Galatasaray'da çok mutlu olduğunu kaydeden Lincoln, ''Yeniden takıma katılıp hemen çalışmalara başladığım için çok mutluyum. Ben tüm kalbimle Galatasaray'a her zaman olduğu gibi elimden geldiğince faydalı olmaya çalışacağım'' diye konuştu.

HALLETMEM GEREKEN İŞLER VARDI

Brezilyalı oyuncu, geç gelmesinin sebebi olarak özel gerekçeleri bulunduğunu anlatarak, ''Halletmem gereken işlerim vardı. Fakat şimdi buradayım. Bence bu mesele bu şekilde kapanmış olmalıdır. Galatasaray'a hizmet etmek için buradayım'' ifadesini kullandı.

CEZAYA RAZI

Lincoln, bir basın mensubunun, geç kalması nedeniyle yönetimin kendisine vereceği cezayı sorması üzerine de ''Yönetimin vereceği her türlü karar benim için uygundur. Verilecek her türlü karara mutabıkım'' cevabını verdi.