BIST 8.065
DOLAR 28,89
EURO 31,41
ALTIN 1.922,67
HABER /  GÜNCEL

İstanbul'da tramvay raydan çıktı

Zeytinburnu-Kabataş hattında çalışan bir tramvay, elektrik arızası nedeniyle Beyazıt'ta raydan çıkarak hattaki elektrik direğine çarptı.

Abone ol

Zeytinburnu-Kabataş hattında çalışan bir tramvay, elektrik arızası nedeniyle Beyazıt'ta raydan çıkarak hattaki elektrik direğine çarptı. Direk, çarpmanın etkisiyle devrildi. Seferler kesintili olarak gerçekleştiriliyor

Zeytinburnu-Kabataş hattında çalışan bir tramvayın Beyazıt'ta raydan çıkması nedeniyle seferler kesintili olarak gerçekleştiriliyor.

Alınan bilgiye göre, Zeytinburnu-Kabataş hattında çalışan İstanbul Ulaşım A.Ş'ye bağlı tramvay, elektrik arızası nedeniyle Beyazıt istasyonuna 20 metre kala raydan çıkarak hattaki elektrik direğine çarptı. Direk, çarpmanın etkisiyle devrildi.

Herhangi bir yaralanma olmadan atlatılan kaza üzerine tramvaydaki yolcular boşaltıldı. Tramvaydan inen yolculardan bazıları, Sultanahmet istasyonuna kadar yürüyerek Kabataş aracına bindi.

Bu arada, Kabataş'tan hareket eden tramvaylar Sultanahmet'e, Zeytinburnu'ndan hareket eden tramvaylar da Aksaray istasyonlarına kadar sefer yapıyor