HABER /  FENERBAHÇE

İngilizlerden Mesut Özil bombası! Fenerbahçe'ye gidecek

İngiliz basını, gece yarısı geçtiği son dakika haberleriyle Arsenal forması giyen Mesut Özil'in ara transfer döneminde Fenerbahçe'ye gideceğini yazdı.

İngiltere basını, Türk asıllı Alman futbolcuyla ilgili çok konuşulacak bir iddiaya yer verdi. Arsenal'da forma giyen Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, gerek bitmek bilmeyen sakatlıkları gerekse de yüksek maaşı nedeniyle uzun süredir eleştiri oklarının hedefindeki isim konumundaydı.

30 yaşındaki 10 numaranın Topçular'dan ayrılacağına yönelik haberlere her geçen gün bir yenisi daha artarkan Ada basını, söz konusu iddialara yeni bir boyut kazandırdı.

Premier Lig'in en çok kazanan ismi
İngiltere'de bulunan bazı internet siteleri gece yarısı son dakika şeklinde Mesut haberleri girdi. Buna göre; Arsenal yönetiminin haftalık 350 bin sterlinlik maaşıyla Premier Lig'in en çok kazanan ismi konumundaki yıldız ismi ile ilgili karar verildi.İngilizler Fenerbahçe'yi işaret etti

Arsenal kesin olarak devre arasında oyuncuyu gönderecek. Bu kiralık ya da satılık olarak gerçekleşecek. Daha önce Arsenal'in kiralamayı düşündüğü ve bunun için de haftalık 350 bin sterlinlik maaşının bir kısmını ödemeye hazır olduğu yazılmıştı. Yaz transfer döneminde adı Fenerbahçe ile anılan Mesut için İngiliz basını yine transfer için Fenerbahçe'yi işaret etti.

Mesut için üç seçenek
Geçtiğimiz gün de İtalyan basını, Mesut için Türkiye, ABD ve Çin seçeneklerinin masada olduğunu ifade etmişti.

ÖNCEKİ HABERLER
Kıraç kaç yaşında Kıraç'ın eşi Ayşe Şule Bilgiç kimdir kaç çocuğu var?
Tip 2 diyabette kilonun yüzde 10'unu vermek iyileşmeyi 2 katına çıkarıyor
Fenerbahçe'de Hasan Ali Kaldırım ABD yolcusu
THY, İBB'nin suyu Hamidiye ile anlaşmayı sonlandırdı! Sosyal medyada gündeme oturdu
Ahmet Hakan Greta Thunberg'e fena çaktı: Gıcık pozcu
Bağkur emeklisi maaş ödeme günleri 2020
Yorumlar 3 yorum