BIST 1.408
DOLAR 8,09
EURO 9,68
ALTIN 462,36
HABER /  GÜNCEL  /  EĞİTİM

İl dışı öğretmen atama kontenjan öğrenme ekranı illere göre 2019

3 yıllık çalışma süresini tamamlamış öğretmenlerin yaptığı il dışı tayin sonuçları MEB tarafından açıklandı. Okulların kontenjan listesine göre tercih yapacak öğretmenler il dışı tayin sonuçlarını atama.meb.gov. tr adresinden TC ile sorgulayacak. İllerin okul kontenjan listesi haberimizde.

Abone ol

İl dışı tayin sonuçları öğretmenlerin erişime açıldı. atama.meb.gov.tr adresinden öğretmen il dışı atama sonuçları TC ile sorgulanacak. 3 yıllık zorunlu çalışma süresini tamamlamış öğretmenlerin yapacağı il dışı tayin için okulların kontenjan bilgileri de açıklandı. Detaylar haberimizde. 

İK DIŞI TAYİN SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

3 YILLIK ÇALIŞMA SÜRESİNİ TAMAMLAYANLAR İL DIŞI TAYİNDEN YARARLANACAK: İl listesinde belirtilen illerin dışındaki illerde görev yapan ve 30 Eylül 2019 tarihi itibarıyla 3 yıllık çalışma süresini tamamlamamış olan öğretmenler, istemeleri halinde listedeki 23 ille sınırlı olmak kaydıyla yer değiştirme başvurusunda bulunabilecek.

İL DIŞI KONTENJAN LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Bu listede belirtilen illerin birinde görev yapmakta iken soruşturma sonucu bu illerin dışındaki bir il’e atananlar, bu kapsamda başvuruda bulunmaları halinde, soruşturma sonucu ayrıldıkları il haricindeki diğer illeri tercih edebilecekler. Bu kapsamda yapılacak yer değiştirme başvuruları Öğretmenlerin iller arası isteğe bağlı ve zorunlu çalışma yükümlülüğüne bağlı yer değiştirme işlemleri başvurularına ilişkin atama işlemleri sonuçlandırıldıktan sonra değerlendirmeye alınacak. Bu kapsamda yapılan başvurular da 25 Haziran’da sonuçlandırılacak.

ÖNCEKİ HABERLER
İş adamı İzzettin Turgut evinde intihar etti
Galatasaray'da 7 imza birden
Huawei’den P30 ve P30 Pro kullananlara sevindiren haber
Steam yaz indirimleri 2019 ne zaman hangi oyunlar var?
Bu kadarına da pes! Hastadan refakatçiye cinsel saldırı
Merkez Bankası rezervleri geriledi
Otomobil devi Ford 12 bin kişiyi işten çıkartacağını duyurdu
PKK'nın Almanya'da Türklere karşı işlediği suç sayısı arttı
Salı günü Karaciğer nakli yapılmıştı! Poyraz'dan acı haber geldi
Bursa’da ilginç olay! Tuvalet iflas etti görenler şaştı kaldı
Yorumlar