HABER /  GALATASARAY

Galatasaray'da Belhanda Ocak'ta yolcu

Galatasaray yönetimi, Belhanda'yı satarak gelir elde etmenin planlarını yaparken Fas'lı yıldızdan gelecek parayla ara transfer dönemi için bütçe oluşturacak.

Abone ol

Sezon başında Suudi Arabistan ekiplerinden ciddi teklifler gelmesine rağmen ısrarla ayrılmak istemediğini söyleyen Belhanda, yaşanan son gelişmelerin ardından ise ayrılmayı kabul etti.

Taraftara küfür etmişti
Real Madrid maçında oyundan çıkarken ıslıklanan ve taraftara küfür eden Faslı futbolcu, her ne kadar Fatih Terim devreye girse de tribünler tarafından affedilmedi. İç sahadaki maçlarda hâlâ ıslıklanan Belhanda, kendisine karşı oluşan tepki ortamının değişmeyeceğini düşünerek devre arasında ayrılmayı kabul etti.

Yenilerin önü açılacak
Yönetim, artık en iyi rakama Belhanda’yı satmaya çalışacak. Galatasaray’ın planı, en az 10 milyon Euro’ya tecrübeli yıldızı göndermek. Al Ittıhad’ın yanı sıra Al Nasr’ın yakından ilgilendiği Belhanda’nın gidişiyle birlikte devre arasında yapılacak yeni transferlerin önü açılacak. Aynı zamanda yıllık 3 milyon 350 bin Euro garanti ücret kazanan Faslı 10 numaradan sonra maaş bütçesi de rahatlayacak.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Galatasaray’ın İstanbul serüveni kabusla başladı
Cenk Tosun'un hocası kovulmak üzere
Ukrayna’nın en popüler taksisi: Kedili taksi büyük ilgi görüyor
5 Aralık ne günü Dünya Mühendisler Günü nedir resimli mesajları
İnfaz yasası düzenlemesinde gelişme! Bütçe görüşmelerinden sonra Meclis'e sunulacak
2. Sayfa neden kaldırıldı 2020 2. Sayda neden yok Kanal D yayın akışı
Yorumlar