BIST 9.051
DOLAR 31,44
EURO 34,12
ALTIN 2.106,46
HABER /  SPOR

Fenere 100. yıl şarkısı

Müzik grupu Athena'nın, Fenerbahçe'nin 100. yılı nedeniyle hazırladığı 3 şarkılık CD'nin tanıtımı yapıldı.

Abone ol

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılan tanıtıma Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, başkan vekili Nihat Özdemir, 100. Yıl Komitesi Başkanı Ender Alkaya ile Athena Grubu üyeleri Gökhan ve Hakan Özoğuz katıldı.

Aziz Yıldırım, tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada 100. yıl aktivitelerinden birini daha kamuoyuna tanıtmak için biraraya geldiklerini belirterek, ''3 yıl öncesinde Fenerbahçe'nin tribünlerde söylenecek bir marşı olsun diye Athena Grubu'ndan Gökhan ile konuşmuştuk. 3 yıl gibi uzun zaman bu şarkının yapılmasını bekledik. Yaptılar ve bugün de kamuoyuna sunmak üzere piyasaya çıkıyor'' dedi.

Yaptıkları CD'yi Fenerbahçeli olan babalarına ithaf ettiklerini kaydeden Gökhan, taraftarları korsan CD konusunda da uyararak, ''Fenerbahçeli taraftarların korsan ürün almamasını ve bu CD'yi Fenerium'lardan almasını rica ediyoruz'' diye konuştu. Konuşmaların ardından Athena Grubu'nun 100. yıl için hazırladığı 3 parça, Fenerbahçe futbol takımının dev ekrandaki görüntüleri eşliğinde basın mensuplarına dinletildi.