BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29
HABER /  FENERBAHÇE

Fatih Altaylı'dan olay sözler: Tarikat toplantılarına gidenlere el sallıyor

Fatih Altaylı, Ali Koç'u öven sözler sarf ederken Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz için ''Tarikat toplantılarında mafyatik adamlarla beraber tarikat liderleriyle görüşmelere giden taraftar gruplarının otobüslerine el sallıyor.'' dedi.

Abone ol

Fatih Altaylı, Emin Çağlar'ın moderatörlüğünde Habertürk TV'de yayınlanan Spor Saati adlı programda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u överken Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'i yerden yere vurdu.

''Fenerbahçeli olasım geliyor''
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un "Atatürk'ün hangi takımı tuttuğu değil, hangi takımın Atatürk'ün yolundan gittiği önemli" açıklaması ve Ülker Stadı'nın Mustafa Kemal Atatürk yapılması şeklindeki demecini yorumlayan Altaylı "Olur mu olmaz mı bilmiyorum ama bunları duydukça benim Fenerbahçeli olasım geliyor. Helal olsun. Galatasaray'dan da keşke böyle bir öneri gelse. Keşke keşke keşke...'' dedi.

''Taraftar gruplarının otobüslerine el sallıyor''
Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'i yerden yere vuran Altaylı, ''Galatasaray'ın üzerine bir toprak serpilmiş ama ne toprağı olduğu belli değil. Bizim başkanımız ise gidip tarikat toplantılarında mafyatik adamlarla beraber tarikat liderleriyle görüşmelere giden taraftar gruplarının otobüslerine el sallıyor.'' ifadelerini kullandı.

''UltrAslan'ın başında olduğu söylenen kişiler...''
Taraftar grupları hakkında sert sözler sarf eden Altaylı, ''UltrAslan'ın başında olduğu söylenen kişiler, bilmem ne cemaatinin toplantısına gidip orada mafyöz olduğu iddia edilen adamlarla videolar çektirip yayınlarken bizim başkan da onları el sallayarak uğurluyor" şeklinde konuştu.

ÖNCEKİ HABERLER
The New York Times'ın İstanbul'da yeniden seçim yorumu
İşte Ersan Adem Gülüm'ün yeni takımı
"Oğlum" diye seslenmişti! Sunucu Erkan Tan'dan çok tartışılacak "İmamoğlu" sözleri
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan YSK'nın seçim yenileme kararı sonrası ilk açıklama
7 Mayıs evde bakım maaşı yatan iller TC ile sorgu ekranı
CHP'den YSK'ya çok sert "İstanbul" tepkisi: Seçmen iradesini çöpe atmanın yolu açıldı
Mustafa Yeneroğlu'ndan YSK'nın İstanbul kararı sonrası olay açıklama
TKP İstanbul adayını Ekrem İmamoğlu lehine geri çekti
Ertuğrul Kürkçü'den İstanbul tepkisi! YSK kararı sonrasında...
Kerem Demirbay'ın yeni takımı belli oluyor
Yorumlar