HABER /  FENERBAHÇE

Fatih Altaylı'dan olay sözler: Tarikat toplantılarına gidenlere el sallıyor

Fatih Altaylı, Ali Koç'u öven sözler sarf ederken Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz için ''Tarikat toplantılarında mafyatik adamlarla beraber tarikat liderleriyle görüşmelere giden taraftar gruplarının otobüslerine el sallıyor.'' dedi.

Fatih Altaylı, Emin Çağlar'ın moderatörlüğünde Habertürk TV'de yayınlanan Spor Saati adlı programda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u överken Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'i yerden yere vurdu.

''Fenerbahçeli olasım geliyor''
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un "Atatürk'ün hangi takımı tuttuğu değil, hangi takımın Atatürk'ün yolundan gittiği önemli" açıklaması ve Ülker Stadı'nın Mustafa Kemal Atatürk yapılması şeklindeki demecini yorumlayan Altaylı "Olur mu olmaz mı bilmiyorum ama bunları duydukça benim Fenerbahçeli olasım geliyor. Helal olsun. Galatasaray'dan da keşke böyle bir öneri gelse. Keşke keşke keşke...'' dedi.

''Taraftar gruplarının otobüslerine el sallıyor''
Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'i yerden yere vuran Altaylı, ''Galatasaray'ın üzerine bir toprak serpilmiş ama ne toprağı olduğu belli değil. Bizim başkanımız ise gidip tarikat toplantılarında mafyatik adamlarla beraber tarikat liderleriyle görüşmelere giden taraftar gruplarının otobüslerine el sallıyor.'' ifadelerini kullandı.

''UltrAslan'ın başında olduğu söylenen kişiler...''
Taraftar grupları hakkında sert sözler sarf eden Altaylı, ''UltrAslan'ın başında olduğu söylenen kişiler, bilmem ne cemaatinin toplantısına gidip orada mafyöz olduğu iddia edilen adamlarla videolar çektirip yayınlarken bizim başkan da onları el sallayarak uğurluyor" şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
İşte Ersan Adem Gülüm'ün yeni takımı
Manchester City, Leicester City engelini aştı
Oruçluyken mastürbasyon yapmak orucu bozar mı Diyanet
7 Mayıs evde bakım maaşı yatan iller TC ile sorgu ekranı
Ertuğrul Kürkçü'den İstanbul tepkisi! YSK kararı sonrasında...
AÖF sınav giriş belgesi çıkarma nasıl olur?
Yorumlar