BIST 116.788
DOLAR 6,86
EURO 7,74
ALTIN 390,80
HABER /  POLİTİKA

Fatih Altaylı yazdı Şişli'de başkan duruma el koydu, yeniden Arnavut kaldırımı döşetti

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Nişantaşı'nda arnavut kaldırımları asfaltlanmaya başladı, sakinleri tepki koydu. Tepkiler neticesinde Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'in duruma el koyduğunu söyledi.

Abone ol

Fatih Altaylı, Habertürk'te "Trafik rezaleti" başlığıyla yayımlanan yazısında "Geçenlerde Nişantaşı’ndaki Arnavut kaldırımı yolların asfaltlanması ile ilgili Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ile yaptığım konuşmayı yazdım" hatırlatmasında bulundu.

"Yurttaşların tepkisi üzerine Başkan keskin hemen duruma el koydu ve çok kötü durumdaki Arnavut kaldırımı sokakları asfaltlamayı durdurdu ve buraları daha iyi bir altyapı ile yeniden Arnavut kaldırımı döşetti" bilgisini veren Altaylı, şöyle devam etti:

"Sağ olsun. Bu arada benden bir gün sonra Ahmet Hakan da aynı konuyu ele aldı. Almasında bir mahzur yok, mahallenin delikanlısı. Fakat garip olan köşesinde kullandığı fotoğrafın benim yazımda kullandığım fotoğraflar olması garibime gitti. Üstelik de aynı iki fotoğraf, aynı kolajla. Keşke foto muhabiri olarak adımızı da yazsaydı."

Yazının tamamı için tıklayın...

Tüm yazarlar için tıklayın...

ÖNCEKİ HABERLER
Rusya Suriye’deki militanların topçu güçlerini böyle imha etti!
Chelsea'nin yeni 10 numarası belli oldu
Kapadokya’da bahçe çöktü ortaya yeraltı şehri çıktı
Boca Juniors'ın Cristian Pavon Fenerbahçe'ye teklif edildi
Yolda bulduğu yaralı köpeği kurtarmak için 80 kilometre yol gitti
Migros kurbanlık fiyatları 2020 hisse fiyatı nedir?
Yorumlar